V prvním utkání jara hostí Oldřišov Albrechtice

První jarní neděle přinese hned utkání z kategorie těch nejdůležitějších. Domácí v něm před svým publikem přivítají Baník Albrechtice, tedy soupeře, který za Oldřišovem zaostává o pouhé čtyři body.

Právě výsledek nedělního utkání může nastínit další vývoj ve spodních patrech tabulky Krajského přeboru. Domácí prostředí velí Oldřišovským vyhrát, bílomodří mají navíc Albrechticím co vracet.

Poslední měření sil ze začátku září minulého roku nedopadla pro Oldřišov zrovna nejlépe. Ti totiž nezvládli závěr prvního poločasu a v rozmezí 40. a 43. minuty inkasovali hned dvakrát. Po hodině hry sice na rozdíl jedné branky snížil Tomáš Pardy, ale Oldřišov již do konce utkání podruhé skórovat nedokázal a po porážce 2:1 se vracel bez zisku jediného bodu.

Výkop utkání je naplánován na neděli 21. 3. 2010 v 15: 00 hod. na hřišti SK Moravan Oldřišov.