Deník: Pustá Polom – Oldřišov 3:1

Podle očekávání dotáhli fotbalisté Pusté Polomi zápas s Oldřišovem do vítězného konce. Moravan navíc dohrával o deseti lidech, když se nesmyslně nechal vyloučit Šamárek. „Polom byla herně lepší, góly dala po našich individuálních chybách,“ řekl hostující obránce Daniel Hartoš.

Do vedení Polom poslal v 15. minutě Musálek, který si naběhl na kolmou přihrávku a překonal poprvé Hlaváčka. „Oldřišov hrozil hlavně ze standardních situací, kdy míče posílali na dobré hlavičkáře Pardyho a Šamárka,“ poznamenal trenér Polomi Milan Baculiák.

Vyrovnávací branku si dali domácí sami. Jeden z centrů hlavou za záda Kavuloka tečoval Beinhauer. Do konce prvního poločasu ale Polomští strhli vedení na svou stranu. Z rychlého protiútoku se trefi l znovu Musálek. „Kluky musím za první poločas pochválit, a to jak za výsledek, tak i předvedenou hru,“ řekl Baculiák.

Ve druhém poločase mohl Oldřišov vyrovnat. Jadrný ale z jedenácti metrů síť za brankářem Kavulokem neproměnil. Naopak za domácí zvyšoval Na 3:1 hlavou Štefek. „Naši snahu o vyrovnání otupilo i zbytečné vyloučení Šamárka,“ dodal Hartoš.

„Věřím, že jsme tím prolomili střeleckou smůlu a budeme dávat více gólů za zápas, než tomu v úvodu jara bylo,“ pousmál se Baculiák v narážce na tradiční polomskou výhru 1:0.

Pustá Polom – Oldřišov 3:1 (2:1)
Branky: Musálek 2, Štefek – vlastní, 150 diváků

Pustá Polom: Kavulok – Kozel, T. Hradský, Milkulenka, Valošek – Štefek (75. R. Šmíd), M. Hradský, M. Šmíd, Schlossarek (46. Zeman) – Musálek, Beinhauer (85. Raška)
Oldřišov: Hlaváček – Villaschek, Šamárek, Hartoš (25. Samson), Blahetka – Gračanin, Ulička, M. Jadrný, Pardy, Hanke – Wicha