Deník: Oldřišov – Háj ve Slezsku 1:1

Remízou skončilo okresní derby v rámci krajského přeboru mezi fotbalisty oldřišovského Moravanu a Háje ve Slezsku. Hostům citelně chyběl disciplinárně potrestaný útočník Tomáš Trupl. „Byl to zápas, který jsme měli vyhrát,“ řekl bezprostředně po utkání trenér Háje Kamil Matěj.

Jeho tým šel v 16. minutě do vedení. Tchuř se proletěl mezi obránci a nedal Hlaváčkovi šanci. Jenomže vedení vydrželo hostům necelých patnáct minut. Ulička poslal míč za obranu, Jadrný obešel protihráče, brankáři Rozhonovi nasadil blafák a vyrovnal. „Troufnu si říci, že po zbytek prvního poločasu jsme byli aktivnějším týmem,“ řekl trenér Moravu Jaroslav Samson.

Ve druhém poločase chtěl Háj rozhodnout zápas ve svůj prospěch. „Jenomže jsme umřeli na šance,“ pokrčil rameny trenér hostů Kamil Matěj. V 86. minutě našlápl k sólu z vlastní poloviny Šubrt, obešel i gólmana, bohužel míč do sítě ještě doklepával jeho spoluhráč stojící v ofsajdu.

„I takový je fotbal. Hráčům ale nemohu nic vytknout,“ řekl Matěj. „Vzhledem ke druhému poločasu bod bereme, ale v naší situaci nám moc neřeší,“ doplnil svého trenérského protějška Samson.

Oldřišov – Háj ve Slezsku 1:1 (1:1)
Branky: M. Jadrný – Tchuř, 150 diváků

Oldřišov:
Hlaváček – Villaschek (65. Šubrt), Rádek, Hartoš, Lokoč – Blahetka, Ulička, Pardy, Wicha – Šamarek, Jadrný
Háj ve Slezsku: Rozhon – Maloch, Halška, Reichel, Konvička (67. Komárek) – Janíček (80. Ďurko), Chodílek, Nádvorník, Šubrt, Tchuř – Prokša (86. Chrenko)

Zdroj: www.opavsky.denik.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Minulý zápas

  6:2 (2:1)

  Oldřišov – Slavkov

  naše branky: Brunclík 2, Fišer 2, Bořucký, Dřizgevič

 • Příští zápas

  so 19. 5. 17:00

  Hlubina – Oldřišov

  odjezd busu 15:00 od hřiště

 • Tabulka 1. A třídy sk. A

 • Náš facebook