Deník: Poslední mládežnický turnaj v Hale

Trojici mládežnických turnajů v malé kopané má opavská víceúčelovka již za sebou. Nejlepších čtrnáct hráčů utvoří tým pro meziokresní turnaj. Po mladších žácích a minižácích došla řada i na smíšené týmy.

Ve finále se objevili hráči Slezského FC ročníku narození 2000 a mladší, kteří vyzvali Bolatice. Utkání v normální hrací době skončilo remízou 2:2, proto následovaly pokutové kopy. Zde Opaváci zachovali chladnější hlavu a zvítězili 3:2.

Duel o třetí místo svedl dohromady Oldřišov a Hradec nad Moravicí. Zápas rovněž vyústil v remízu 2:2 a na penalty vyhráli oldřišovští borci 2:1. Nejlepším střelcem turnaje byl se šesti vstřelenými brankami vyhlášen hradecký Tomáš Manderla. Ocenění pro nejlepšího gólmana si odnesl Petr Wittek z Kobeřic.

Nejlepší hráči mohli být původně dva. Vybíralo se mezi Filipem Součkem z SFC a bolatickým Jiřím Šefčíkem. „Oba hráli opravdu výborně a vsítili stejný počet gólů. Nakonec jsme zvolili Jiřího Šefčíka,“ poznamenal organizátor turnaje René Černohorský, který ještě dodal: „Těší mě velký zájem kluků, ale také dívek, o fotbal. Vybraní hráči ze všech tří akcí se objeví na meziokresním turnaji v opavské víceúčelovce, kde se kromě domácího výběru představí také Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín a Bruntál.“

Horní řada zleva: Daniel Hartmann, Alexander Godovský, Jiří Fusek, Daniel Hartoš, Vojtěch Klímek, Marek Hřivnáč, trenér Alexander Godovský. Dolní řada zleva: Radek Droběna, Tomáš Bolacký, Sabastián Latoň, Izabela Kremserová, Radek Homola

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Minulý zápas

  1:7 (0:7)

  Oldřišov – Kobeřice

  naše branka: Bořucký

 • Příští zápas

  st 13. 6. 17:00

  Staříč – Oldřišov

  finále poháru

  so 16. 6. 17:00

  V. Heraltice – Oldřišov

  odjezd busu 15:30

 • Tabulka 1. A třídy sk. A

 • Náš facebook