Oldřišov v prvním přípravném utkání porazil divizní Dolní Benešov

Vítězstvím 2:1 skončilo první přípravné utkání fotbalistů Oldřišova. Ti se ve středu večer utkali na umělé trávě v Kravařích s divizním týmem Dolního Benešova.

Stručný přehled utkání Dolní Benešov – Oldřišov:

Sestava Oldřišov 1. poločas: Kuča – Samson, Ulička, Pardy, Jadrný – Hartoš, Utěšený – Žídek P., Kaup, Štalmach – Šubert

7. minuta: po solidní akci z naší strany se v dobré pozici objevuje Štalmach, je však zastaven obráncem D. Benešova

14.  další pohledná akce Oldřišova po ose Kaup – Žídek – Šubert, v pokutovém území faul na Šuberta, nařízenou penaltu jako obvykle proměňuje Tomáš Pardy 0:1

26. centr Žídka ze strany, Utěšený ve skluzu na míč nedosáhl

33. špatný odkop gólmana Oldřišova, hráč Benešova střílí vedle branky

poločas končí vedením 1:0 pro oldřišovský tým

Sestava Oldřišov 2. poločas: Sciskala – Jadrný (65. Žídek), Strouhal, Samson, Šimon – Blahetka, Hanke – Mrázek, Kaup (65. Štalmach), Gračanin – Samek

Druhý poločas znepříjemňovalo husté sněžení.

49. Dolnobenešovští v dobré pozici střílí vedle oldřišovské branky

53. proti tečované střele Benešova předvádí oldřišovský gólman dobrý zákrok

57. Gračanin posouvá míč na Kaupa, ten střílí pouze do vybíhajícího Hlaváčka, odražený míč se dostává k Blahetkovi, který jej zkušeně obloukem posílá do benešovské branky 0:2

od 60. min: Benešov má častěji míč na svých kopačkách, hraje se na polovině Oldřišova

72. střela Benešova z úhlu znamená snížení na 1:2