Oldřišov vyhrál i druhý přípravný zápas, předtím dopoledne si hráči v modelovaném utkání pořádně zastříleli

Celodenní program čekal na fotbalisty SK Moravan Oldřišov v  sobotu 18. února 2012. Fotbalisté nejprve dopoledne sehráli modelovaný zápas mezi sebou a poté v podvečer nastoupili k druhému přípravnému zápasu proti po podzimu nejlepšímu týmu 1. B třídy ze Suchých Lazců.

Modelované utkání:

Dopoledne měl trenér Samson k dispozici 22 hráčů, kteří se rozdělili do dvou barevných týmů a sehráli proti sobě modelované utkání.

Sestavy:

zelený tým: Kuča – Šimon, Strouhal, Pardy, Lokoč – Hanke, Blahetka – Šturma, Samek, Štalmach – Šubert

červený tým: Sciskala – Samson, Ulička, Rádek, Mrázek – Hartoš, Kaup – Žídek, Utěšený, Gračanin – Šatka

někteří hráči si v průběhu utkání měnili týmy

Zelení – Červení 8:4 (1:1)

Branky: Blahetka 2, vlastní, Šturma, Samek, Rádek, ŠtalmachSamson, Mrázek, Žídek, Ulička

Důležité momenty:

6. minuta: Úvod zápasu lépe vyšel červeným, ze série rohů ale nic nevytěžili

13. Zelení ze své první šance střílí gól, Šubert nahrává Blahetkovi a ten z deseti metrů otevírá gólový účet zápasu 1:0

17. Střela Samka nad branku

22. Střela Blahetky do břevna

29. Střela Blahetky z přímého kopu ze 16 metrů do tyče

30. Přímý kop Kaupa z 20 metrů Kuča likviduje

40. Dlouhý nákop za obranu, Žídek  nahrává před branku Samsonovi, ten do prázdné branky vyrovnává na 1:1

55. Centr Žídka ze strany, do prázdné branky dává gól Mrázek 1:2

60. Je srovnáno, Uličkovu malou domů si Sciskala pouští až za brankovou čáru 2:2

70. Zelení se dostávají do vedení. gólman červených neudržel míč v rukavicích, do branky jej doráží Šturma 3:2

Branky: Šubert 2x, Rádek, Utěšený, Samek

Sestava  I . poločas: Sciskala – Samson, Ulička (28. Šimon), Pardy, Štalmach – Hartoš, Kaup – Žídek, Utěšený, Blahetka – Rádek

Sestava   II. poločas: Kuča – Šimon, Samson, Pardy, Blahetka – Žídek (60. Kaup), Gračanin – Šubert, Utěšený (60.Štalmach), Samek, Rádek ( 75. Žídek)