Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Oldřišov – Mokré Lazce 3:3

Domácí družina sahala po vedení už ve 3. minutě, jenže pokus Šamárka o kličku výtečně přečetl brankář Šehovič. Hosté se pak probrali z počáteční letargie a v 22. minutě Šindelář potáhl balon k šestnáctce a vměstnal ho ukázkově ke vzdálenější tyči – 0:1. Za dalších deset minut už Oldřišov honil dvougólové manko. Dao uviděl na hranici velkého vápna Galvase, který napodobil svého týmového parťáka – 0:2. Domácí se vrátili zpět do zápasu v 36. minutě. Ulička vyslal časovaný pas na rozběhnutého Bořuckého, ten ještě vyšperkoval celou akci nezištnou přihrávkou na Šamárka a rázem to bylo 1:2. Mokré Lazce však v ničem nezůstávaly pozadu.

V 52. minutě našel Villaschek na zadní tyči Daa a ten hlavičkoval mimo dosah brankáře Rychlého – 1:3. Hosté pak mohli definitivně rozhodnout při slibných přečísleních, jenže Dao volil třikrát sobecké zakončení. Oldřišov přežil klinickou smrt a doslova vydřel cennou plichtu. Ústřední postavou se stal domácí kapitán Bořucký.

Nejprve zužitkoval roh Blahetky, čímž dal zápasu zcela nový náboj – 2:3. V 76. minutě navíc chyboval Šehovič, když si chtěl obhodit Šamárka, o míč přišel a Bořucký trestal – 3:3.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Minulý zápas

  0:3 (0:2)

  Kravaře – Oldřišov

  naše branky: Brunclík, Fišer, Bořucký

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Tabulka 1. A třídy sk. A

 • Náš facebook