200-125dumps 100-105dumps 210-260dumps 300-115dumps 200-105dumps 300-101dumps 200-310dumps 210-060dumps 200-355dumps 640-911dumps 300-075dumps 300-208dumps 300-070dumps 300-360dumps 642-998dumps QV_DEVELOPER_01dumps 400-101dumps 210-451dumps 700-501dumps 400-051dumps 117-201exam

REGION OPAVSKO: Oldřišov – Darkovičky 3:3

Zajímavá přestřelka se ser­vírovala divákům v Oldřišově, kam zavítaly Darkovičky. Hos­té zpočátku na trávníku tápali. Hned ve 2. minuté hrubé chy­boval Kremzer, přes Samka se probil k míči Michal Jadrný a uvnitř šestnáctky nezaváhal – 1:0.

O necelých deset minut poz­ději si vybral slabší chvilku gólman Darkoviček Varga, který po standardce Droppy pustil balon z rukavic a Utěšený měl značně usnadněnou úlohu – 2:0. Hosté se však zmátořili již v 15. minu­tě, když Kremzer zakroutil trestňák ze dvaceti metrů ukázkově přes zeď – 2:1. Vyrovnáním to pak hodně zavánělo při hlavič­ce Felgentragera, jenže brankář Rychlý vytáhl ze svého reper­toáru vskutku bravurní zákrok. Znovu tedy udeřilo na odvráce­né straně fotbalové šachovnice. Bořucký obdržel míč od Utěše­ného a s ledovým klidem zvýšil na 3:1. Darkovičky sice předtím reklamovaly nedovolený zákrok na Wickera, ale bylo jim to houby platné. Těsně před přestávkou ještě domácí vyšachovali defenzivu soupeře, Utěšený ovšem nepochopitelně přestřeíil prázdnou klec.

Trest přišel zkraje druhé půle, kdy si Felgentrager nabě­hl na centr Wickera a dělovým volejem málem protrhl síť – 3:2. Oldřišov kontroval sólovým ná­jezdem Bořuckého, ale Varga napravil své předešlé zaváhání. S přibývajícími minutami však začali dominoval hosté. Felgentrager nejprve zavraždil tři tu­tovky, takže ze zaslouženého vy­rovnání se těšili až v 71. minuté. Strachota zúročil roh Turanského a na světelné tabuli se objevi­ly dvě trojky – 3:3. V hektickém závěru se navíc Darkovičky do­žadovaly penalty, jenže sudí zá­krok Rychlého na Diviše nevy­hodnotili jako nedovolený.

Zdroj: REGION OPAVSKO