REGION OPAVSKO: Oldřišov mohutně zbrojí

Píší o nás…klub se k případným změnám v kádru oficiálně vyjádří před začátkem nové sezóny. V Oldřišově po nepovedené sezóně provádějí razantní přestavbu hráčského kádru. Kluboví představitelné na pozici trenéra angažovali tamního patriota Romana Bořuckého, který během soutěžní přestávky skládá velmi silné mužstvo. 

Tradiční účastník 1. A třídy se před necelým měsícem s velkým štěstím zachránil, což probralo oldřišovské funkcionáře z letargie. Podle našich informací se dohodli na spolupráci s Patrikem Minarčíkem z Bruntálu, kobeřickým univerzálem Lukášem Pavlíčkem, hněvošickým záložníkem Danielem Brunclíkem a dvojicí Dominik Fišer – Petr Uvíra z opavského béčka. Kluboví činovníci se předběžně domluvili i s Adamem Rolným, který se ovšem po dodatečném postupu nakonec rozhodl zůstat ve Velkých Heralticích. 

Přesto nové posily vzbuzují značný respekt, takže se Oldřišov rázem může stát jedním z vážných aspirantů na postup do krajského přeboru. Z loňského kádru bude stoprocentně chybět obávaný kanonýr Jan Šamárek. Spekuluje se o jeho odchodu do Bolatic, kde žije se svou přítelkyní a čerstvě narozeným synem. Velký otazník se údajně vznáší i nad dalším působením Romana Wichy anebo Patrika Žídka. 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Minulý zápas

  2:6 (1:2)

  V. Heraltice – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 3, vlastní, Dřizgevič, Brunclík

 • Příští zápas

  Sezóna skončila

   

 • Tabulka 1. A třídy sk. A

 • Náš facebook