Oldřišov neuhlídal třígolového Kopela

Šenov – Oldřišov. Nováček Krajského přeboru z Oldřišova se o víkendu vydal do Šenova, odkud se rozhodně nechtěl vracet s prázdnou. Domácí ovšem potřebovali zabrat, protože v prvních třech kolech neukořistili ani bod. Po závarečném hvizdu velebili autora hattricku Kopela.

Hosté se mohli nastartovat po pěkném centru Fuska, jenže Bořucký hlavičkoval těsně vedle. Za pár vteřin napřáhl z dvaceti metrů Fusek, ale gólman Szarowski vyboxoval balon do bezpečí. Bodové naděje Oldřišova začaly pohasínat v 31. minutě, kdy Kopel z velké dálky nachytal brankáře Rychlého na hruškách – 1:0. Rychlý si pak naštěstí vylepšil reputaci, protože zlikvidoval tutovku soupeře. Na opačné straně výborně zakombinovali Moc s Patrikem Žídkem, po jehož centru se bohužel nedohodli v šestnáctce Bořucký s Michalem Jadrným. Těsně před přestávkou stáli všichni svatí při hostech, neboť úplně volný Kopel z metru zamířil nad břevno.

Krátce po přestávce bohužel přišel lajdácky o balon Janík, Šenov vyrazil do smrtícího kontru a Kopel se tentokrát nemýlil – 2:0. Kopel nadále řádil jako černá ruka, když po hodině hry zavraždil stoprocentní tutovku. V 69. minutě se už Kopel dočkal hattricku, přičemž těžil z nepochopitelné hrubky Droppy – 3:0. Oldřišov mohl alespoň korigovat, ale střídající Fabián po kolmici Michala Jadrného zahodil sólový nájezd. “Bylo vidět, že nám scházejí tři stálice základní sestavy. Nehráli jsme úplně špatně, ale dělali jsme strašné individuální chyby, po nichž domácí vstřelili tři góly. Šenov navíc toužil po vítězství víc než my,” přiznal oldřišovský vedoucí Adam Michalčík.

Zdroj: REGION OPAVSKO