Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov padl v závěru

Polanka – Oldřišov. Polanka při soutěžní premiéře urvala bod v Háji. V psychické pohodě se ale nacházeli i hosté, kteří oslavili návrat do Krajského přeboru domácím vítězstvím nad Brušperkem.

Oldřišov byl v úvodu naladěn na útočnou strunu. Aktivita se mu vyplatila hned ve 3. minutě, kdy odcentroval z levého křídla Janík, Michal Jadrný naservíroval míč na zlatém podnose Bořuckému, a ten měl značně usnadněnou úlohu – 0:1. Polanka se snažila oplácet stejnou mincí, jenže ránu Ševčíka zastavila dobře postavená tyčka. Ve 25. minutě se přihlásili o slovo hosté, když Bořucký nezištně asistoval Janíkovi a ten také zatřásl brankovou konstrukcí.

Velký rozruch poté vyvolala situace z 54. minuty. Domácí Skřehot z hranice šestnáctky propálil gólmana Anděla, načež Oldřišov reklamoval ofsajd, ale vyrovnávací trefa platila – 1:1. Polanka poté utáhla šrouby, takže se hosté ocitli pod značným tlakem. Remízový stav hájili až do 87. minuty. Tehdy si hosté bohužel nepohlídali roh soupeře a hlavičkující Šustr rozhodl o plném bodovém přídělu pro domácí celek. “Do utkání jsme výborně vstoupili, když jsme se rychle ujali vedení, které jsme s přehledem drželi celý první poločas. Polance pomohl až gól z ofsajdu, po němž už jsme se pouze bránili. Bod bychom si zasloužili,” povzdechl si oldřišovský vedoucí Tomáš Lavický.

Zdroj: REGION OPAVSKO