Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov – Krnov 2:3 (0:3)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ale s využitými šancemi na tom byl Krnov výrazně lépe. Už v 10. minutě domácí obranu zaskočil rychlý brejk Krnova, který po centru doklepl míč do sítě – 0:1.

Poté se hra odehrávala spíše ve středu hřiště, ale ve 23. minutě přišla další kombinační akce hostí a střelou ze šestnáctky Krnov vsítil druhou branku. Aby toho nebylo málo, přišla 35. minuta, kdy hosté zahráli pěknou kombinační akci, kdy přišla pěkná ulička mezi domácí stopery, a hostující útočník tváří tvář Hlaváčkovi nezaváhal a vsítil na 3:0 pro Krnov. Tímto skončil první poločas, domácí si nevytvořili další šanci.

Do druhého poločasu konečně domácí nastoupili s odhodláním něco s výsledkem udělat. Probíhala 55. minuta utkání, Žídek se zbavil dvou obránců a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Poté to byli pouze domácí, kteří diktovali tempo hry, ale do vážnějších šancí se přesto nedostávali. Až přišla 80. minuta utkání a po krásné akci po zemi si narazil míč Ulička s Wichou, a ten nezaváhal a snížil na 2:3. Poté už si bohužel pro domácí hosté pohlídali svůj náskok z prvního poločasu a vyhráli 3:2. Domácí tak pořád čekají na první body v podzimní části krajského přeboru.

Oldřišov – Krnov 2:3 (0:3)

Branky Oldřišova: P. Žídek, Wicha

Oldřišov: Hlaváček, Blahetka (Hahn), Žídek J., Rádek, Utěšený (Hartoš), Balarin, Ulička, Žídek P., Pardy (Gračanin), Jadrný, Wicha

autor: Patrik Žídek

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook