Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Frenštát pod Radhoštěm – Oldřišov 0:2 (0:1)

Přes týden přivítali hráči Oldřišova ve své kabině navrátilce z ciziny Honzu Šamárka a ten ihned dokázal, proč je pro oldřišovské mužstvo tolik důležitým hráčem.

,,I přes neproměněné šance v zápase ve Frenštátu dokázal, jak skvělým hráčem je a pomohl oldřišovským k prvním třem bodům sezóny´´, prohlásil po vyhraném zápase hráč Žídek P.

Do utkání vstoupili hosté jako uragán a hrozili především po stranách hřiště, od prvních minut na hřišti se dostávali do vyložených šancí. Postupně svoje šance zahodili po pěkných akcích Utěšený, Žídek a Šamárek. První gólový moment utkání přišel ve 33. minutě, kdy utekl po pravé straně Žídek, který poslal přesný centr na hlavu Balarinovi, který našel zpětnou přihrávkou před brankou Utěšeného a pro něj nebyl problém skórovat do prázdné branky a tak první poločas skončil vítězstvím 1:0 pro Oldřišov.

Do druhé půle nastoupili aktivněji domácí, kteří však měli jedinou vyloženou šanci, kdy po centru z pravé strany se dostal k zakončení jeden z hostujících útočníků, ale ze své dobré pozice z deseti metrů minul těsně branku hostí. Poté přišel rozhodující moment utkání, kdy v 77. minutě rozehrál standardní situaci Balarin, který našel Žídka, ten přešel přes dva hráče a vybídl ke skórování Šamárka, který ale našel ještě pěknější přihrávkou Jana Žídka a ten střelou z 11 metrů zvýšil vedení hostů na 2:0 a tímto výsledkem také utkání skončilo a hosté si odvezli z Frenštátu po zásluze první 3 body podzimu.

Frenštát pod Radhoštěm – Oldřišov 0:2 (0:1)

Branky Oldřišova: Utěšený, J. Žídek

Oldřišov: Hlaváček, Rádek (75´Gračanin), Žídek J., Hahn, Utěšený (89´Pardy), Ulička, Žídek P., Balarin, Šamárek, Hartoš, Wicha

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook