Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov – Háj ve Slezsku 4:1 (3:0)

Domácí vlítli na soupeře hodně zostra, už ve druhé minutě utkání se domácí ujali vedení, kdy po standardní situaci se míč dostal k Hahnovi, který vracel zpětnou nahrávkou míč před branku, našel zcela volného Utěšeného, pro kterého nebylo problém skórovat.

Deset minut poté se domácí už dostali do dvoubrankového vedení, kdy vysunul Žídek Balarina, ten se zbavil obránců a našel na šestnáctce zcela volného Wichu který vsítil gól na 2:0. Poté zdecimovaní hosté sice přebrali iniciativu, ale do žádných vážnějších situací se nedostávali.

Naopak minutu před koncem poločasu přišel rozhodující moment utkání, kdy Šamárek vybojoval zcela ztracený balon, ten posunul Utěšený k Žídkovi, který vybídl ke skórování Balarina, ale ten si ještě pohrál s hostující obranou a krásnou střelou zařídil tříbrankové vedení domácích do šatny.

Druhý poločas už si domácí s přehledem uhlídali, i když v 56. minutě snížil Háj zásluhou Janíčka na 3:1, ale domácí celek ihned kontroval, když Žídek vysunul Wichu a ten krásným centrem našel Utěšeného, který placírkou stanovil konečný výsledek na 4:1 pro Oldřišov.

Oldřišov – Háj ve Slezsku 4:1 (3:0)

Branky Oldřišova: Utěšený 2, Wicha, Balarin

Oldřišov: Hlaváček, Rádek, Žídek J., Hahn (65´Jadrný), Utěšený, Ulička, Žídek P. (83´ Gračanin), Balarin, Šamárek (80´Pardy), Hartoš, Wicha

autor: Patrik Žídek

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook