Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

V neděli zajíždí Oldřišov do Nového Jičína

Až do dalekého Nového Jičína jedou v neděli fotbalisté Oldřišova. A rozhodně je nečeká jednoduchý zápas. Na horké jičínské půdě v letošní sezóně zatím vyhrál pouze jediný tým.

Oba nedělní soupeři vstoupili do jarní části vítězně. Oldřišov před domácím publikem porazil brankou Wichy Albrechtice 1:0 (reportáž zde), Nový Jičín hrál také doma a Petřkovice přehrál vysoko 3:0.

Ovšem postavení obou mužstev v tabulce je jiné, Oldřišov je se ziskem dvaceti bodů až na třináctém místě, Nový Jičín je na čtvrté příčce a na svém kontě má 29 bodů. Na druhou Čeladnou přitom ztrácí pouhý bod.

Nový Jičín se s Oldřišovem naposledy potkal hned v prvním kole letošního ročníku Krajského přeboru a na hřišti bílomodrých vyhrál 2:1. Tehdy Oldřišovu chyběli hned dva důležití hráči – Patrik Žídek a Jan Šamárek, přesto se domácí ujali vedení. V prvním poločase si na centr naběhl Utěšený a hlavičkou do šibenice poslal Oldřišov do vedení.  Ve druhém poločase ale domácí povolili a po hodině hry po sérii rohových kopů inkasovali branku na 1:1. Ve vyhroceném závěru Nový Jičín skóroval ještě jednou, domácí navíc přišli o vyloučeného Jana Žídka.

Nedělní utkání má výkop v 15: 00 hodin na umělé trávě v Novém Jičíně.

Odjezd od hřiště je v 13:00 hodin. Pojeďte povzbudit náš tým i na hřiště soupeřů!

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook