Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov se utká s na jaře neporaženým Krnovem

Další těžké utkání čeká na fotbalisty Oldřišova. V neděli totiž zajíždějí na hřiště Krnova, který v jarní části Krajského přeboru zatím nepoznal hořkost porážky.

V prvním jarním kole si krnovští poradili s Pustou Polomí, když zvítězili 3:1. O týden později hrál Krnov v Petřkovicích a opět vyhrál, tentokrát 2:0. Tři body Krnov získal i v posledním zápase, když na svém stadionu porazil v tabulce druhý Nový Jičín 3:2.

I tuto neděli se momentálně osmý celkem tabulky představí doma a bude hostit právě naše mužstvo. Oldřišov o víkendu příjemně překvapil, když porazil suverénního lídra tabulky z Lískovce 2:1. Skvělý týmový výkon byl okořeněn brankami Patrika Žídka a Jana Šamárka.

Na poslední vzájemný duel s Krnovem nevzpomínají Oldřišovští dobře.   V srpnu loňského roku bílomodří nezvládli první poločas, po kterém prohrávali už 0:3. V druhém poločase se jejich výkon sice rapidně zlepšil, Oldřišov vstřelil zásluhou Patrika Žídka a Romana Wichy dva góly. Vyrovnat se ale domácím už nepodařilo a Krnov si odvezl tři body za vítězství 3:2.

Utkání se hraje v neděli 11. 4. v 15:30 hod.

Odjezd autobusu od hřiště je naplánován na 13:45 hod.

Pojeďte podpořit náš tým i na hřiště soupeřů!

Tags: , ,

Jeden komentář k “Oldřišov se utká s na jaře neporaženým Krnovem”

 1. Patrik napsal:

  Ja taky zvu naše fanoušky na tenhle zapas,pujde o vysoce kvalitní zapas….Celek Krnova přes zimu rapidně posilil svuj kadr,za zmínku stojí zejmena utočné duo Lhotan,Šrom,oba mají zkušenosti z MSFL a tento duel,slibuje ofenzivní podivanou…., bude určitě velmi zajimavý,proto naše fanoušky srdečně zvu,nesmírně si važíme každeho našeho fanouška,ikdyž často velmi naročneho,ale to už je uděl fotbalisty….Takže v neděli všichni na vyjezd do Krnova,za spoluhrače mužu řict že na hřišti nechame uplně všechno,naše vysněná pozice v horní časti tabulky už je na dohled,tak nas pojedte podpořit….všem kteří se zučastní tak Děkuji

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook