Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov bodoval proti silnému týmu Krnova

Oldřišovští fotbalisté namlsáni senzačním vítězstvím z minulého kola nad Lískovcem chtěli uspět i v Krnově. To se jim nakonec i podařilo, když na trávníku přes zimu notně posíleného týmu uhráli remízu 1:1.

Úvod utkání vyšel o něco lépe hostujícímu Oldřišovu, který si postupně během úvodního tlaku vytvořil tři větší příležitosti, ale Žídek ani Pardy skórovat nedokázali, nebo jim v tom včas zabránili pozorní obránci soupeře.

Krnovští byli produktivnější, hned ze své první vážnější akce vstřelili vedoucí branku. Na přesný centr si naběhl Jakub Šrom, právě jedna ze zimních posil Krnova.

„Byla to velká škoda, jelikož šancí jsme měli zřejmě více a klidně jsme mohli nějakou tu branku vstřelit, což se bohužel nepodařilo, do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu. Ulička se posunul z pozice stopera do středu zálohy, kde si vyměnil pozici se Samsonem,“ líčil trenér hostujícího Oldřišova Jaroslav Samson, který tak nechal nahlédnout pod pokličku trenérského řemesla.

A tento tah se Oldřišovu opravdu vyplatil, nejenže se zvýšil tlak na hráče Krnova, ale přišla také branka, kterou vstřelil Tomáš Pardy, který využil skvělého centru Žídka z necelých třiceti metrů.

Do konce zápasu už viděli fanoušci jen dvě větší příležitosti, jednu měli domácí, které však rozesmutněl vynikajícím obranným skluzem Jadrný, a na druhé straně to bylo duo Šamarek, Samson, které přečíslilo obranu Krnova, ale do gólového zakončení se nedostalo.

„Bod je dobrý a my jsme s ním spokojeni,“ zakončil trenér Samson.

autor: Petr Večeřa, Deník

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook