Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov vs. Frenštát: Bitva o šest bodů

Další z klíčových utkání jara sehrají o tomto víkendu fotbalisté Oldřišova. V neděli totiž před domácím publikem přivítají Frenštát – tedy tým, který stejně bodů jako bílomodří.

Poslední vzájemný zápas v září loňského roku ve Frenštátě skončil vítězstvím Oldřišova 2:0. Naši fotbalisté byli od úvodních minut lepším týmem, ale svoje šance zahazovali. První branka tak padla až po půlhodině hry, kdy se z blízkosti trefil Adam Utěšený. Pojistku v podobě druhého gólu přidal deset minut před závěrečným hvizdem Jan Žídek, který si předtím ukázkově vyměnil míč s Janem Šamárkem.

Domácí tým minulý týden vybojoval bod na hřišti silného Krnova, když remizoval 1:1. Branku našeho mužstva vstřelil Tomáš Pardy. Frenštát už tak úspěšný nebyl a na domácí půdě podlehl lídrovi Krajského přeboru z Lískovce 0:2.

Nedělní zápas může nastínit další vývoj jarní části soutěže. Oba celky totiž mají shodně 24 bodů, Frenštát je jednu příčku výše díky lepšímu skóre. Pokud tedy domácí výběr Oldřišova uspěje, má velkou šanci, že se přestěhuje do horní poloviny tabulky.

Zápas se hraje v neděli 18. dubna od 16 hodin.

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook