Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

V sobotu se Oldřišov utká s Hájem ve Slezsku

Souboj dvou týmů ze středu tabulky bude k vidění v Háji ve Slezsku. Očekává se vyrovnané utkání, oba soupeře od sebe dělí v tabulce čtyři body a i vstup do jarní části soutěže je u obou mužstev velmi podobný.

Oldřišov i Háj ve Slezsku na jaře poznali hořkost porážky pouze jednou a v obou případech byl nad jejich síly Nový Jičín. Dokonce oba týmy s jičínským klubem prohrály stejným rozdílem 4:1. Sobotní soupeř dále v jarní části soutěže remizoval v Bohumíně a doma s Petřkovicemi. Zvítězil v Pusté Polomi a minulý týden si poradil před svým publikem s Krnovem.

Tým Háje ve Slezsku trápí rozsáhlá marodka, v minulém zápase se v útoku dokonce představil i gólman Ujfaluši a dokonce se zapsal i mezi úspěšné střelce. Sobotnímu soupeři Oldřišova chybí dlouhodobě zraněný Ineman, mimo hru by měli být i Janíček, Trupl a Šubrt. Tato trojice vstřelila v letošní sezóně dohromady více než dvacet branek a pro soupeře vždy znamenala nebezpečí. Avšak v posledním utkání jejich absence příliš znát nebyla, když si oslabený tým bez problémů poradil se silným Krnovem.

A jak dopadlo poslední měření sil? Výsledek minulého vzájemného zápasu by si Oldřišovští rádi zopakovali určitě i v sobotu, bílomodří totiž v září loňského roku suverénně zvítězili 4:1. V desáté minutě už Oldřišov vedl 2:0, když se hned v úvodu trefil Utěšený, ve dvanácté minutě přidal druhou branku Wicha. Minutu před koncem poločasu vybojoval míč Šamárek a ten se po ose Utěšený – Žídek dostal až k Ballarinovi, který povedenou střelou zvyšoval na 3:0. Po hodině hry sice Háj ve Slezsku snížil, ale definitivní podobu výsledku dal znovu Utěšený, který po Wichově přihrávce uklidil míč do sítě.

Utkání se hraje v sobotu 24. 4. v 16:00 hod. Odjezd autobusu od hřiště je v 14:30 hod.

Přijďte podpořit náš tým i na hřiště soupeřů!

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook