Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov “B” přivítá druhý tým soutěže

Velice těžký a důležitý zápas sehraje naše “B” mužstvo tuto sobotu na domácí půdě. Soupeřem oldřišovských “B” mužů bude totiž Vřesina, jež byla ještě před uplynulým kolem na špici tabulky, a jistě se tam bude chtít rychle vrátit. Výsledek tohoto utkání také hodně napoví, jaké ambice má a bude mít tým Oldřišova. Případné vítězství by Oldřišov rozhodně posunulo do reálného boje o postup. Ale pohodová cesta za třemi body to určitě nebude.

Výsledek utkání z podzimní části tohoto ročníku mluví sám za sebe. Vřesina tehdy přejela Oldřišov 8:0! Že se s Vřesinou rozhodně dá hrát nám však ukázaly v minulém kole Štěpánkovice “B”, které s Vřesinou remizovaly 1:1.  Výzvou budou hosté stoprocentně pro naši ofenzívu, neboť se Vřesina pyšní zatím nejlepší obranou soutěže.  Pouhých 12 branek obdrželi hosté v doposud 14-ti odehraných utkáních, což je vskutku pozoruhodná bilance.

Na druhou stranu Oldřišov rozhodně nemusí do zápasu vstupovat ustrašeně, neboť zatím na podzim nepoznal hořkost porážky, a má tak velice dobrou formu. Proto věřím, že se dočkáme velice kvalitního pohledného utkání, se šťastným koncem samozřejmě pro domácí “B” muže.

Na závěř už jen připomenutí, že se zápas odehraje v sobotu od 16:30 hod.

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook