Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov doplatil na neproměněné šance

Ve festival neproměněných šancí Oldřišova se proměnil zápas  proti Háji ve Slezsku. Oldřišov v obou poločasech zahodil několik vyložených šancí, které mohly vést k tříbodovému zisku. Hosty poslal do vedení v první půli Jan Žídek, domácí ale zásluhou Šubrta ve druhém dějství vyrovnali na konečných 1:1.

Hned ze startu v 5. minutě utkání se sám před domácím brankářem zjevil Michal Jadrný, ale ze stoprocentní šance přestřelil. Poté jsme žádnou zvláštní akci neviděli, až do 23. minuty ,kdy si na přesný centr Patrika Žídka naskočil Honza Žídek a hlavičkou do šibenice poslal Oldřišov do vedení.

Druhý poločas začal dobře Wicha, který se řítil sám na domácího brankáře, ale jeho slabou střelu na brankové čáře vykopl domácí obránce. 52. minuta utkání patřila Háji, kdy se domácí záložník zbavil trojice oldřišovských, ale svou střelu poslal pár centimetrů vedle Michalčíkovy svatyně. O minutu později poslal Žídek v přesném načasování Šamárka v samostatném úniku na domácího gólmana, Šamárek se kličkou domácího brankáře zbavil, ale domácího obránce Háje na brankové čáře nepřekonal.

V 55. minutě se po centru z levé strany zbavil domácí hráč dvou obránců hostí a přihrál zcela volnému Šubrtovi, který oldřišovského Michalčíka překonal a vyrovnal tak na 1:1. Dvacet minut před koncem utkání domácí opět ohrožovali branku bílomodrých, kdy trefili naštěstí pro Oldřišov pouze břevno. Poté poslal Žídek z rohu šestnáctky míč před domácí bránu, ale Šamárek domácího gólmana nedokázal překonat, k jeho odraženému míči se pak dostal Michal Jadrný, ale ten op%C

Tags: , ,

Komentáře jsou uzavřené.

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook