Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

V neděli přijede do Oldřišova beznadějně poslední Vratimov

Se ziskem jediného bodu zavítají v neděli na naše hřiště fotbalisté Vratimova. Naopak domácí Oldřišov na jaře neztratil před domácím publikem ani bod a očekává se tak jasná výhra domácího klubu.

V minulém kole ztratili domácí dva body v Háji ve Slezsku, kde neproměnili několik vyložených šancí a přivezli jen remízu 1:1. Jediný gól Oldřišova vstřelil po milimetrovém centru Patrika Žídka Jan Žídek. Vratimov minulý týden na svém hřišti podlehl Frenštátu 0:1.

Poslední vzájemné utkání skončilo vysokým vítězstvím Oldřišova 5:2. Bílomodří od úvodních minut diktovali tempo hry a vytvořili si hned čtyři gólové šance. Bohužel žádnou z nich nedokázali přetavit ve vedoucí gól. Ten přišel až po čtvrthodině hry. Šamárek si ze tří soupeřů udělal slalomové tyče, ten čtvrtý ho však v pokutovém území srazil k zemi a kopala se penalta, kterou sám Šamárek bezpečně proměnil. O tři minuty později přidal Šamárek druhý gól, když zužitkoval přihrávku Balarina. Třetí branku vstřelil po půlhodině hry po narážečce s Vojtou Jadrným Patrik Žídek.

Na začátku druhého poločasu se Oldřišov bezhlavě pustil do útoku a příliš nemyslel na obranu. Vratimov tak po hodině hry snížil na 1:3. Na rozdíl tří branek pak znovu zvyšoval Patrik Žídek, který po ukázkové spolupráci s Hahnem uklidil míč do prázdné branky. Vratimov i na tento gól dokázal zareagovat a opět snížil, tentokrát na 2:4. Poslední slovo ale měl opět Oldřišov, Šamárek poslal do brejku Wichu, který přeloboval gólmana Vratimova a uzavřel gólový účet utkání na 5:2 pro hosty.

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook