Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov zabral ve druhém poločase a porazil Petřkovice

Tři body a tím i definitivní záchranu v krajském přeboru mají po středečním předehrávaném třicátém kole v kapse fotbalisté Oldřišova. Góly začaly padat až po přestávce, všechny tři dali domácí, jeden bohužel do vlastní sítě.

V prvním poločase se toho příliš zajímavého neudálo. „Nebyli jsme schopni navázat na výkon z Českého Těšína,“ podotkl domácí trenér Jaroslav Samson. „Ve druhém poločase už to bylo ale lepší,“ doplnil vzápětí. V 60. minutě šel Oldřišov do vedení. Zpoza šestnáctky se do míče opřel Vojtěch Jadrný a domácí vedli. Sedm minut před koncem se po pěkné individuální akci Patrika Žídka obtočil s míčem kolem hostujícího obránce kanonýr Šamárek – 2:0.

„Nakonec jsme si ale utkání sami zdramatizovali,“ kroutil hlavou Samson. To tři minuty před koncem si totiž dal vlastní gól Hahn. „Vítězství jsme ale udrželi a získali tři důležité body,“ konstatoval oldřišovský kouč.

Domácí výběr se tímto vítězstvím v soutěži definitivně zachránil. „Splnili jsme tak náš předsezonní cíl. Nyní chceme ještě zapracovat na tom, abychom se posunuli v tabulce výše,“ zakončil Jaroslav Samson.

autor: Roman Brhel

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook