Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov s Polomí prohrál, Bořucký se loučil s kariérou

Fotbalisté Oldřišova v posledním domácím utkání sice prohráli s Pustou Polomí 1:2, avšak samotný zápas byl ve stínu fotbalové rozlučky velké osobnosti oldřišovského fotbalu Romana Bořuckého.

Úvod utkání patřil domácímu Hartošovi, který hned dvakrát během krátké chvíle nebezpečně vystřelil po brance hostů. Polom se osmělila ve třetí minutě, ale střela mířila přímo do Hlaváčkovy náruče. V 10. minutě pak Hlaváček reflexivně zlikvidoval velkou šanci hostů z těsné blízkosti. Po čtvrthodině hry chyboval hostující obránce, k míči se dostal Patrik Žídek, který přihrávkou před branku hledal lépe postaveného spoluhráče, ale hosté odkopli míč do bezpečí. Poté se hrálo převážně mezi oběma šestnáctkami, až ve 32. minutě trefil Blahetka z přímého kopu technickou střelou břevno branky Pusté Polomi. Do konce poločasu diváci žádnou vážnější šanci neviděli a první půle tak skončila bez branek.

V 52. minutě za ohňostroje a velkého aplausu diváků opouštěla hřiště velká osobnost oldřišovského fotbalu Roman Bořucký, který právě v neděli ukončil svou dlouhou a bohatou hráčskou kariéru.

Domácí tým se v 56. minutě dostal do vedení, Patrik Žídek našel přihrávkou Wichu, který přízemní střelou otevřel gólový účet zápasu. Oldřišov se však ze svého vedení neradoval dlouho, o pár chvil později dokázali hosté vyrovnat na 1:1.

Dvacet minut před koncem zápasu vyrazil Hlaváček na roh nebezpečnou střelou hostů. V 85. minutě už ale lovil míč ze své branky, když se hosté po rychlém útoku gólově prosadili. A jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Oldřišov se v samotném závěru dostal do několika slibných šancí, ale ani jednu nedokázal přetavit ve vyrovnávací gól.

Oldřišov – Pustá Polom 1:2 (0:0)

Branka Oldřišova: 56. Wicha

Sestava Oldřišova: Hlaváček – Jadrný V., Bořucký (52. Samson), Žídek J., Hahn – Blahetka – Wicha, Pardy, Hartoš (72. Gračanin), Žídek P. – Šamárek

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook