Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov provází neskutečná smůla

Neskutečná smůla provází oldřišovské fotbalisty. Nedaří se jim výsledkově, navíc je kosí neskutečná marodka. Zápas v Krnově nedohrál obránce Vojtěch Jadrný. Tým kouče Samsona nakonec odešel poražen, když ho dvěma brankami sestřelil Lukáš Krčmařík.

Oldřišov šel na hřišti aktuálně druhého týmu tabulky do vedení ve 34. minutě. Wicha našel v šestnáctce Utěšeného a ten svým prvním gólem v sezoně překonal gólmana Frusáka, který celou situaci podcenil. „To už jsme hráli v deseti, neboť to se nám zranil Vojta Jadrný a vůbec to s ním nevypadá dobře,“ řekl smutným tónem trenér Samson. Do poločasu bylo vyrovnáno. Ve 42. minutě vyvážel balon Gračanin, avšak ztratil ho, čehož využil Krčmařík a vyrovnal.

Na začátku druhého dějství mohl vedení hostům vrátit zpět Michal Jadrný, když před ním zívala odkrytá branka. Jenomže míč mu nesedl, a šance gólem neskončila. V té době začala úřadovat dvojice Šrom – Krčmařík. Posledně jmenovaný poslal domácí do vedení, a když na 3:1 zvyšoval střídající Marcel Cudrák, nebylo o vítězi pochyb.

„Bohužel máme další porážku. Kluků je mi líto, na hřišti v trénincích makají, bohužel nám chybí i kousek toho štěstí,“ poznamenal Samson. „Trápíme se v útočné fázi a na výkonech se projevuje i naše marodka. Pracujeme na posilách, o jménech ale nechci ještě mluvit. V neděli nás čeká další těžké utkání, na které se musíme dobře připravit,“ řekl Samson a dodal: „Hráčům věřím, potřebujeme jednu výhru, která nás nakopne.“

zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 25. 9. 15:30

  Oldřišov – D. Benešov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Č. Těšín

 • Krajský přebor

 • Náš facebook