Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Pustá Polom 1:1

Fotbalisté oldřišovského Moravanu remizovali v nedělním zápase krajského přeboru na domácím hřišti s Pustou Polomí. Hosté v poločase vedli, vyrovnání se zrodilo ve druhé půli, když se na trávníku v domácím dresu objevil navrátilec Jan Šamárek.

Polom poslal do vedení Martin Šmíd. Z pravé strany si zběhl do šestnáctky, vystřelil, míč na mokrém terénu skončil a skončil za zády překvapeného brankáře Hlaváčka. „Měli jsme potom ještě několik nadějných možností, ať už Beinhauerem, Slámou nebo Svatonským,“ řekl trenér Polomi Milan Baculiák, kterému chybělo v Oldřišově několik hráčů ze základní sestavy.

Radim Šmíd stál kvůli disciplinárnímu trestu. Jurč, Neuwirth, Valošek vypadli pro zranění a nemoci. „Škoda, že jsme nedokázali přidat druhou branku, zápas by se určitě vyvíjel jinak,“ dodal trenér hostů. „Polom hrozila z brejkových situací, že by ale měla jasnou tutovku, to ne. Navíc gól padl po chybě našeho brankáře,“ přišel se svým postřehem trenér Moravanu Jaroslav Samson.

Do druhého poločasu nastoupil v domácí sestavě Jan Šamárek, útočník, který začátek zmeškal kvůli pracovním povinnostem ve Španělsku. Trenér Samson sáhl i ke změně gólmana. „Hlaváček měl zdravotní problémy, proto ta změna,“ vysvětlil Samson.

Jeho tým se nakonec dočkal vyrovnání, Šamárek se prosadil individuálně, vběhl do šestnáctky, nahrál přesně Blahetkovi a ten ukázkovou střelou vyrovnal na 1:1. „V závěru ještě sudí odpustili hostům penaltu. Žídek byl v šestnáctce evidentně přistrčen,“ zlobil se domácí trenér, který vyzdvihl výkon obránce Hartoše.

„První poločase se hrál v naší režii, ve druhém byli lepší domácí, remíza je oboustranně zasloužená,“ řekl Baculiák. Jaroslav Samson byl jiného názoru: „Za předvedený výkon jsme si zasloužili vyhrát.“

zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 25. 9. 15:30

  Oldřišov – D. Benešov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Č. Těšín

 • Krajský přebor

 • Náš facebook