Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Háj ve Slezsku – Oldřišov 0:2 (0:0)

Dva góly oldřišovského Hartoše rozhodly o veledůležitém vítězství Moravanu na hřišti Háje. Hosté vsadili na kvalitní defenzivu a tento tah nového kouče Romana Bořuckého slavil úspěch.

První poločas příliš zajímavých věcí nepřinesl. „Hosté přijeli hlavně bránit. Při standardních situacích nás dobře obsazovali a do vyložených šancí nepouštěli,“ řekl hájecký trenér Rostislav Škumát. „Za první poločas jsme kopali snad deset rohů, nic jsme z nich ale nevytěžili,“ pokračoval hájecký stratég.

Do jediné velké šance se dostal po pěkné kombinaci Chodílek, kterého v rozhodujícím okamžiku vychytal brankář Michalčík. „Největší zbraní Háje byly standardní situace, my jsme jim toho jinak moc nedovolili, tedy až na tu jednu šanci,“ pochvaloval si šéf oldřišovské lavičky Roman Bořucký.

Ve druhém poločase Oldřišov srovnal hru. „Soupeř začal více vystrkovat růžky, už se nesoustředil pouze na obranu,“ přidal svůj další postřeh trenér Škumát. Háj se dostal do slibné možnosti po střele Janíčka, avšak ani ta v síti neskončila. „Bylo jasné, že ten, kdo dá gól, vyhraje. Průběh zápasu k tomu směřoval,“ zdůraznil Roman Bořucký.

A pak to přišlo. Odražený balon se dostal k Hartošovi a ten ho nártem, ze zhruba třiceti metrů, trefil přímo do šibenice – 1:0. „Pěkný gól,“ zatleskal Hartošovi trenér. A s Hájem bylo ještě hůře. Po střele Wichy se ve skrumáži nejlépe zorientoval opět Hartoš a pečetil možná pro někoho překvapivé vítězství Moravanu.

„Z naší strany to byla v závěru již křeč. Padá na nás deka. Do konce sezony nás čekají tři utkání, všechno se silnými soupeři. Nemáme v nich co ztratit,“ zakončil Rostislav Škumát. Na straně Oldřišova propukla velká radost. „Důležité vítězství, hrálo se vlastně o šest bodů. Z nejhoršího ale ještě venku nejsme,“ uvědomuje si dobře Roman Bořucký.

Háj ve Slezsku – Oldřišov 0:2 (0:0)

Branky: Hartoš 2

Háj ve Slezsku: Ujfaluši – Chrenko, Matěj, Halška, Konvička – Vaněk (60. Maloch), Chodílek, Šubrt, Komárek (80. Piskoř) – Janíček, Prokša
Oldřišov: Michalčík – M. Rádek, Žídek, Ulička, Blahetka – M. Jadrný (81. Lokoč), Hartoš (72. Pardy), Wicha, Utěšený, Gračanin (88. Samek) – Šamárek

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook