Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov opět hladce, s přehledem, tentokrát v Čeladné

(Obsahuje fotogalerii) Fotbalisté oldřišovského Moravanu budou mít relativně klidnou zimu. Závěr krajského přeboru totiž svěřenci nového kouče Romana Bořuckého zvládli excelentně. Po domácí destrukci zrušili ve středeční předehrávce Čeladnou.

Moravan měl parádní vstup do zápasu. V 5. minutě odcentroval Blahetka a Wicha hlavou otevřel skóre. V 19. minutě přišel další gól, tentokrát se do balonu opřel Blahetka a dalekonosnou střelou zvýšil na 0:2. „Začátek z kategorie snů,“ smál se trenér Moravanu Roman Bořucký. „Poločas jsme vyhráli 2:0, ale mohlo to být daleko více, celou řadu šancí jsme neproměnili,“ podotkl hostující kouč.

V závěru poločasu se o pozdvižení postarali domácí Rusnok a oldřišovský Utěšený, po vzájemném postrkávání putovali oba předčasně pod sprchy. Definitivně bylo o zápasu rozhodnuto na začátku druhé půle. Wicha zvýšil na 0:3 a o pět minut později se hlavou prosadil Samson – 0:4.

„Čeladná? Nejslabší soupeř, proti kterému jsme nastoupili. Stejně jako proti Frenštátu lehké vítězství,“ usmíval se Roman Bořucký. Čeladná už v závěru jen korigovala Staskevičem na konečných 1:4. „Nakonec máme po podzimu třiadvacet bodů a s tím už se dá na jaře něco dělat,“ uzavřel Roman Bořucký.

Zdroj: opavsky.denik.cz

Čeladná – Oldřišov 1:4 (0:2)

Branky: 88. Staskevič D. – 3. a 47. Wicha, 19. Blahetka, 51. Samson

Červené karty: 44. Rusnok – 44. Utěšený

Sestava Oldřišova: Michalčík (62. Rychlý) – Rádek (54. Hahn), J. Žídek, Ulička, Blahetka – Gračanin (62. Samek), Hartoš, Utěšený, Samson, M. Jadrný – Wicha

Tags: ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook