Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov v prvním přípravném utkání rozstřílel Štěpánkovice 6:1

Vysokým vítězstvím skončil první přípravný zápas Oldřišova. Domácí tým na těžkém terénu nasázel svému soupeři hned šest branek. Černou kaňkou na tomto utkání je však zranění gólmana Michalčíka, který si vykloubil prst a týmu bude několik týdnů chybět.

Utkání se hrálo 2 x 40 minut.

Už ve 12. minutě poslal Oldřišov do vedení Michal Jadrný, který střelou z úhlu překonal gólmana Štěpánkovic. O tři minuty se skóre měnilo podruhé, Wicha vyslal do šance Utěšeného, který však trefil pouze hostujícího brankáře. Odražený míč se dostal k Šubertovi, který jej pohodlně dopravil do sítě – 2:0. Po půlhodině hry nastal pro domácí nepříjemný moment, při jednom ze zákroků se zranil domácí strážce svatyně Michalčík a do branky musel středopolař Tomáš Pardy. Tato nepříjemná událost však domácí celek nezaskočila a hned o čtyři minuty zvyšoval na 3:0 Utěšený, který do sítě dorazil střelu Villaschka.

Po změně stran se Štěpánkovice dočkaly snížení, když jeden z hostujících hráčů po rohovém kopu přízemní střelou překonal Pardyho. Odpověď Oldřišova přišla vzápětí, ve 48. minutě se prosadil Šamárek, který do branky dorazil střelu Šuberta. V 51. minutě pak na 5:1 zvyšoval Gračanin, který střelou doprostřed branky překonal gólmana Štěpánkovic. Definitivní podobu výsledku dal znovu Šamárek, který využil dobré přihrávky Wichy a nadvakrát překonal brankáře hostů.

SK Moravan Oldřišov – Sokol Štěpánkovice 6:1 (3:0)

Branky Oldřišova: 12. M. Jadrný, 15. Šubert, 36. Utěšený, 48. a 65. Šamárek, 51. Gračanin

Sestava Oldřišova: Michalčík (32. Pardy T.) – Villaschek, Ulička, Rádek, Lokoč (41. Blahetka) – Gračanin (51. Pardy P.), Utěšený (51. Wicha), Jadrný M. (41. Hanke), Wicha (41. Gletník), Šubert – Šamárek

 

Tags:

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 7.8. 17:00

  Oldřišov – Háj ve Sl.

 • Minulý zápas

  2:0

  Oldřišov – Háj ve Sl.

  naše branky: Žídek P. 2

 • Krajský přebor

 • Náš facebook