Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Mladší žáci: SITA CUP II. ročník

Obsahuje fotky Orlová 5. 3. 2011. V sobotu 5. 3. 2011 se žáci SK Moravan Oldřišov ročníku  1999 a mladší  zúčastnili halového turnaje, který pořádal v krásné sportovní hale orlovského  gymnázia oddíl  Slavoje Rychvald.

Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, které byla rozdělena do dvou skupin po 4 účastnicích .

Ve skupině A hráli družstva SK Čadca, Vřesina, Vratimov a Heřmanice,ve skupině B hráli mužstva  pořádajícího Slavoje Rychvald, SK Moravan Oldřišov, Poličná u Valašského Mezeříčí a Horní Žukov  .

Naší žáci začali turnaj vítězně, když zcela přesvědčivě porazili Horní Žukov 3 : 0, v dalším utkání na ně čekalo mužstvo  Poličné, když po celé utkání měl SK Moravan  viditelnou převahu, ale i přesto  odešel poražen 0 :1, když branka padla po menším fotbalovém zaváhání našeho talentovaného brankáře Marka Hřivnáče.V posledním utkání ve skupině čekal naše svěřence domácí tým Slavoje Rychvald. Toto utkání mělo rozhodnout o postupujícím týmu do finálové skupiny, kde se hráli ještě 2 utkání o konečné umístění na 1 – 4.  místě. Z toho  dramatického utkání nakonec naši nejmladší vyšli vítězně a po výsledku 2:1 postoupili do finálové skupiny .

Zde se v prvním utkání utkali se suverénem tohoto turnaje SK Čadca, v tomto zápase  i správná změna organizace hry ze strany trenérů nepomohla a nakonec jsme utkání prohráli v poměru 0:4.

V závěrečném dění, kdy se rozhodovalo o konečném umístění a hrálo se o  krásné  medaile, které byly připraveny pro první tři týmy, se utkali naši žáci s týmem Heřmanic . Po  výborném výkonu, který  uznale ohodnotil i bývalý reprezentační brankář a jedna z velkých osobnosti novodobého českého fotbalu  Pavel Srníček,  jsme vyhráli 1:0. Toto vítězství nás posunulo na konečné 3. místo.Pouze jedna vstřelená branka dělila naše mužstvo od konečného 2. místa.

Konečné pořadí

1. SK Čadca                                                           5. Vřesina

2. Heřmanice                                                        6. Slavoj  Rychvald

3. SK  Moravan Oldřišov …………………………………….7. Vratimov

4. Poličná                                                               8. Horní Žukov

Při závěrečném vyhlášení čekalo naše hráče ještě jedno překvapení, když byl v hlasování všech trenérů zúčastněných družstev vyhlášen nejlepším brankářem turnaje náš hráč Marek Hřivnáč.

Chtěl bych tímto poblahopřát celému mužstvu za tento sportovní úspěch, který si za své úsilí bezesporu zasloužili. V neposlední řadě bych rád poděkoval trenérům mužstva panu Godovskému a Hartošovi za trpělivost a výdrž, která je provází při pravidelné přípravě tohoto úzkého hráčského kádru.

Všem rodičům, kteří nevědí, jak naložit s volným časem svých ratolestí, bych doporučil svěřit je právě do rukou těchto zkušených mládežnických trenérů.

Samson Jaroslav

 

2 Komentáře k “Mladší žáci: SITA CUP II. ročník”

 1. Petr Pyka(organizátor turnaje) napsal:

  Zdravíme přátelé v Oldřišově!!Jsme moc rádi,že se Vám náš turnaj líbil.Těšíme se na další setkání už venku na travičce.Petr Pyka-Tj Slavoj Rychvald.

 2. Salam AFC napsal:

  Velká gratulace! Super úspěch,jen tak dále.:)

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook