Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišovský “B” tým v prvním jarním utkání zaváhal

“B” mužstvo Oldřišova přivítalo v první jarním zápase na svém hřišti “B” tým z Bohuslavic. V tabulce sedmé Bohuslavice měly jen o dva body více nežli Oldřišov, a tak se očekávalo vyrovnané utkání. To se také potvrdilo, avšak hezkého fotbalu moc k vidění nebylo. Zejména první poločas byl plný nepřesností a týmy si moc šancí nevypracovaly. Nejzásadnější moment prvního poločasu přišel v 33. min., kdy hráč Bohuslavic dostal míč do běhu, prohnal se kolem stopera Z. Čecha a postupoval sám na brankáře A. Kočího, jemuž udělal kličku a poslal svůj tým do vedení 0:1.

V druhém poločase už šancí na obou stranách výrazně přibylo, zejména poté co se L. Dubčák přesunul na hrot a oživil tak hru Oldřišova. Stejný hráč se také v 57. min. postaral o vyrovnání, a to když se po přihrávce Šuberta uvolnil ve vápně a střelou k tyči srovnal skóre na 1:1. Tento stav však bohužel netrval moc dlouho. Hned po rozehrání se Bohuslavice vrhly do útoku, a po centru z pravé strany si ve snaze odkopnout míč před hostujícím útočníkem dal vlastní branku P. Pardy. Bohuslavice se tak dostaly opět do vedení 1:2.

Oldřišov se poté pochopitelně snažil vyrovnat, zejména Šubert se dostal se do několika nadějných příložitostí, avšak vyrovnávací branku se domácím vstřelit nepodařilo. Bohuslavice “B” si tak odvezly domů tři body po výhře 1:2.

Oldřišov “B” – Bohuslavice “B” 1:2 (0:1)

sestava Oldřišova: A. Kočí – P. Pardy, Z. Čech, M. Samson, R. Kalo – R. Šturma, L. Dubčák, J. Samson, O. Hanke, L. Werner – M. Šubert

branky Oldřišova: L. Dubčák

 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook