Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Dorost prohrál se Slavkovem

V prvním jarním kole přivítal oldřišovský dorost na svém hřišti tým ze Slavkova, s nímž odehrál vyrovnanou partii. Zápas se pro domácí od začátku začal vyvíjet špatně. Hned z první vážnější přiležitosti Oldřišov inkasoval, a to když hostující útočník dostal míč středem za obranu a domácí brankář M. Hrbáč se při vybíhání špatně zorientoval a odkryl téměř celou branku a umožnil tak hráči Slavkova poslat svůj tým do vedení 0:1. Oldřišov však nesklonil hlavu a měl několik vyložených šancí na vyrovnání. Ty největší přišly kolem 20. min. kdy O. Fabián s D. Grancerem postupovali sami na brankáře, přičemž druhý jmenovaný netrefil prázdnou bránu. A o pár minut později se v podobné situaci ocitl i O. Fabián, který po stříleném centru z levé strany přestřelil z malého vápna odkrytou hostující svatyni. Toto zaváhání však oldřišovský záložník odčinil v 44. min. kdy při dalším samostatném postupu na brankáře ho ke skórování vybídl  přihrávkou L. Samek, a tentokrát se O. Fabián nemýlil a vyrovnal na 1:1.

V druhém poločase už se hrálo nahoru-dolů a oba týmy si vytvořily několik nadějných příležitostí. Oldřišov mohl skórovat v 56. min. po závaru ve vápně, kdy se po rohovém kopu míč několikrát dostal k oldřišovským hráčům, avšak do branky se jej dostat nepodařilo. To se bohužel v 61. min. podařilo hráčům Slavkova, kdy se prudký centr z levé strany dostal až k volnému hostujícím hráči, jenž neměl z malého vápna problém trefit odkrytou bránu, a poslat tým Slavkova do vedení 1:2. Oldřišov se na to snažil opět rychle zareagovat a D. Šatka s L. Samkem měli několik slibných šancí na vyrovnaní. Bohužel však žádná z nich brankou neskončila a tak dorost Oldřišova smolně prohrál 1:2.

Oldřišov – Slavkov 1:2 (1:1)

branky Oldřišova: O. Fabián

sestava Oldřišova: M. Hrbáč (45. R. Rychlý) – M. Hluchník, A. Svoboda, L. Bielák, P. Kremser – O. Fabián, T. Hřivňáč (64. R. Kurka), L. Samek, J. Jurček – D. Grancer, D. Šatka

hráč zápasu: D. Šatka

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook