Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Jakartovice – Oldřišov 2:0

Jakartovičtí fotbalisté se po dlouhé době radovali ze tří bodů. Na domácím hřišti porazili Moravan Oldřišov 2:0, když mezi střelce se opět zapsal Tomáš Šupák. „Oldřišov vypadal sebevědomě, ani se mu nedivím. Naše poslední výsledky nebyly dobré,“ řekl trenér Jakartovic Zdeněk Knopp.

„Taktika byla jasná, snažit se rozbíjet hru a spoléhat na to, že se trefí Tomáš Šupák,“ pokračoval domácí stratég. Ovšem v úvodu dvakrát musel domácí podržet gólman Janech, když zlikvidoval střely Uličky a Šamárka. Poté udeřili domácí. Mladý Schreiber zatáhl míč, našel Šupáka a ten se většinou nemýlí – 1:0.

„Domácí vytěžili s minima maximum,“ kroutil hlavou trenér Moravanu Jaroslav Samson. „Oldřišov hrozil hlavně ze vzduchu, nás naštěstí držel brankář Janech,“ chválil Knopp svého gólmana. Jakartovice zahrozily ještě jednou. Jančurovu střelu zastavila ale tyč.

Ve druhém poločase se Moravan snažil o vyrovnání. „Otevřeli jsme hru, začali hrát na tři útočníky, jenomže vyrovnání nepřišlo,“ posteskl si Samson. Naopak Schreiber na druhé straně dával na 2:0. „Jsem rád za tři body. Fotbal k vidění nebyl, šlo spíše o boj,“ shrnul Knopp. Jeho protějšek ho doplnil: „Náš výkon nebyl špatný, kluky musím pochválit, zlepšujeme se.“

Jakartovice – Oldřišov 2:0 (1:0)
Branky: Šupák, Schreiber, 70 diváků

Jakartovice: Janech – Špiller, Fiala, Hanel, Kavan (80. Hořínek) – Pusch, Ganaj, Grygar, V. Jančura – Schreiber, Šupák (88. Martínek)

Oldřišov: Hlaváček – Rádek, Strouhal, Samson, Lokoč – Villaschek, Pardy, Hartoš, Ulička (75. Samek), Jadrný – Šamárek

Zdroj: www.opavsky.denik.cz

 

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook