Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: OIdřišov – Karviná B 2:3

Článek z úterního Deníku k utkání Oldřišov – Karviná B 2:3. Fotbalisté oldřišovského Moravanu sice vstoupili do letošního ročníku krajského přeboru porážkou, nicméně za předvedený výkon se tým trenéra Jaroslava Samsona stydět nemusí. „Odehráli jsme dobré utkání, které se muselo líbit i divákům. Zápas měl vysoké tempo,“ zněla úvodní slova oldřišovského trenéra Jaroslava Samsona.

Hosty poslal do vedení Puškáč, ale dvě minuty před poločasem se skóre vyrovnalo. Patrik Žídek našel přetaženým centrem na zadní tyči Rádka a ten hlavou překonal hostujícího gólmana. A mohlo být i veseleji, to kdyby velkou šanci proměnil Šubert. Karviná i s posilami z áčka se snažila co nejrychleji rozhodnout.

V 77. minutě ale inkasovala. Míč putoval po ose Samson – Šubert až k Patriku Žídkovi, který mířil přesně – 2:1. „Bohužel nadějný výsledek jsme neudrželi. Hosté byli fotbalovějším týmem, navíc měli i více sil,“ poznamenal trenér Oldřišova. V rozmezí pěti minut domácí dvakrát inkasovali a odešli poraženi.

„Na dnešním výkonu se dá stavět. Oproti jarní části šla naše hra nahoru,“ podotkl Jaroslav Samson.

Oldřišov – Karviná B 2:3 (1:1)
Branky: Rádek, P. Žídek – Puškáč, Cverna, Lipovský, 100 diváků
Oldřišov: Michalčík – Hartoš – Rádek, Lokoč – Villaschek, M. Žídek, Blahetka (78. Šimon) – Štalmach (62. Samson), Šubert, P. Žídek. Trenér Jaroslav Samson

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook