Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Havířovský Deník: Dětmarovice odčinily pohárový nezdar

Dětmarovičtí se v nové sezoně krajského přeboru pohybují na výsledkové sinusoidě, a tak se po předchozím vítězství v Pusté Polomi obával trenér mužstva Petr Czyž toho, aby jeho tým nevybouchl v dalším utkání. Obával se oprávněně, tým opravdu vybouchl. Naštěstí pro Dětmarovice už ve středu v okresním poháru, kdy hráče vyškolilo Těrlicko.

O víkendu už zase bylo všechno v pořádku a Dětmarovice vyprovodily stejným výsledkem jako Těrlicko je, tedy 4:0, poslední Oldřišov. „Soupeř nebyl ani tak slabý, jako spíše nesourodý. Ti kluci netáhli za jeden provaz, často se mezi sebou hádali. To nám samozřejmě roli usnadnilo,“ povšiml si důležitého aspektu Czyž.

V první půli ještě nebyla hra jeho týmu úplně „tip ťop“, naštěstí měl ve svých řadách Martina Špičku, jenž odehrál skvělý zápas. „A taky nám na stranách řádili naši mladí, tedy Jurko s Beilnerem. Posílali ze svých prostor před bránu nebezpečné centry a jeden se i ujal,“ pochvaloval si přínos mladých hráčů trenér Czyž.

Po přestávce to bylo ještě lepší a domácí s přehledem zvítězili.

Branky: 31. a 46. Špička, 65. Beilner, 72. Egermajer. Rozhodčí: Mikeska, žluté karty: 2:2, diváci: 200.

Dětmarovice: Mrkva – Škuláň, Prčík, Sornat, Ligocký – Novák – Beilner, Matušík (80. Nowinski), Špička, Jurko (74. Martinček) – Egermajer (66. Schimke). Trenér: Petr Czyž.

Zdroj: www.havirovsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook