Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Jaroslav Samson: Mistrovské utkání v Dětmarovicích

 Pozápasový komentář trenéra Samsona k utkání Dětmarovice – Oldřišov.

 

Datum:  17. září 2011

Typ utkání: mistrovské

Místo:  Dětmarovice

Soupeř:  Dětmarovice

Výsledek:  4 : 0

Poločas:   1 : 0

Stupnice hodnocení hráčů: 1-katostrofální, 2-mizerný, 3-slab , 4-podprůměrný, 5-průměrný, 6-dobrý, 7-velmi dobrý, 8-výborný, 9-exceletní, 10-mimořádně vynikající

infografika se kliknutím zvětší

K sobotnímu utkání jsme zajížděli na půdu Dětmarovic a přiznám se, že jsem v podvědomí věřil, že bychom nemuseli přijet s prázdnou, bohužel opak byl pravdou. V tomto utkání jsme absolutně nepředvedli nic z toho, co nás zdobilo v předcházejícím utkání – agresivita, bojovnost, všude jsme byli pozdě a v určitých fázích utkání jsem si myslel, že v naší sestavě hraje 11 hráčů s ligovými zkušenostmi, neboť podle mluveného slova většiny hráčů to tak vypadalo.

Už v 9. minutě se domácí ujali vedení, ale rozhodčí dle mého názoru regulérní branku neuznal pro údajné postavení mimo hru. My jsme si vlastně nevypracovali žádnou střeleckou situaci, až v 19. minutě Štalmach pěkně vystřelil z hranice asi 20 metrů, ale minul. Navíc si přitom obnovil své zranění. Trest přišel v 38. minutě, kdy po centrovaném míči z levé strany, kdy na míč ve vzduchu delší dobu nezareagoval ani Michalčík ani Hanke a pro domácího útočníka nebyl problém z bezprostřední blízkosti hlavou vstřelit první branku 1:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit aktivněji, ale naše odhodlání zůstalo pouze v ústní podobě a navíc v kabině!!!! Navíc ve 47. minutě udělal hrubou chybu Tomáš Pardy a domácí toho využili a bylo to rázem 2:0. Jiskřička naděje nám mohla svitnout v 62. minutě, když šel sám na branku Žídek, ovšem neproměnil. Víceméně hned z protiútoku Dětmarovice zvýšily na 3:0 a 76. minutě upravili výsledek na konečných 4:0.

Jsem hodně rozčarovaný, podali jsme velice slabý výkon, bez agresivity a chtění. V dalším  kole nás čeká doma Poruba a myslím, že nemusím připomínat a zdůrazňovat nikomu, o co v tomto zápase jde i s přihlédnutím  k tomu, že nás následně čekají tři utkání venku, kde jsme již skoro rok nebodovali.

Samson Jaroslav

trenér

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook