Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Samec: Bod z venku je dobrý, ale měli jsme na tři

Článek ze stránek Poruby ohledně nedělního zápasu Oldřišov – Poruba.

Rozpolcený byl po dnešním utkání 8. kola krajského přeboru na půdě posledního Oldřišova trenér porubského týmu Petr Samec. Na jedné straně jej potěšil bod za remízu 1:1, současně však dobře věděl, že jeho svěřenci měli na víc. “Utkání z naší strany nebylo špatné, ale v Oldřišově se dalo vyhrát, venku nás čekají těžší zápasy.”


Poruba měla výborný vstup do utkání, kterému scházelo pouze brankové vyjádření. Nejblíže ke gólu měl Förster, jenž v desáté minutě orazítkoval tyč domácí svatyně. Po dvaceti minutách hra hostí postupně uvadala, ale ani soupeř nepředváděl nic světoborného a nedostával se do šancí. Nejhorší ze strany hostů byl úvod druhého poločasu. “Nedokázali jsme si přihrát, podržet míč a obával jsem se, že brzy dostaneme gól. Naštěstí jsme však postupně zvedli hlavu a v sedmdesáté minutě jsme se dostali do vedení, když Bartůněk prostřelil domácího brankáře. Bohužel hned za čtyři minuty soupeř z dvoumetrového ofsajdu vyrovnal. Situaci však předcházela naše chyba, nezareagovali jsme včas na odražený míč,” nechtěl se trenér Samec vymlouvat na chybu asistenta rozhodčího. Těch ostatně v zápase ze strany pomezních sudích bylo více. Do konce střetnutí už se skóre nezměnilo.

Zatímco Porubští v zápase působili daleko fotbalovějším dojmem, domácí hráli dosti tvrdě, dohrávali souboje až do konce a tato taktika jim byla tolerována. “Je to škoda, bod z venku se sice počítá, ale byli jsme herně lepší a vítězstvím jsme se mohli více přiblížit klidnému středu tabulky,” dodal trenér Petr Samec.

Už tuto středu 28. září se dohrává odložené první kolo, ve kterém se Fotbal Poruba 2011 představí v Hradci nad Moravicí.


SK Moravan Oldřišov – Fotbal Poruba 2011 1:1 (0:0). 
Branka hostí: 71. Bartůněk. Sestava Poruby: Šehovič – Solnický, Prokeš, Kocur, Kořistka – Piskoř (84. Gračanin), Vojtek, Bartůněk, Oleš, Förster (88. Papuga) – Třos (80. Řepík)

Zdroj: fotbalporuba.cz

Tags: ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook