Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov nejtrestanějším týmem Krajského přeboru, Michal Rádek nejtrestanějším celé hráčem soutěže

 Oldřišov má po podzimní části Krajského přeboru na svém kontě nemilé „vítězství“. Je nejtrestanějším  týmem  soutěže, navíc Michal Rádek je nejtrestanějším hráčem ze všech mužstev.

Moravskoslezský krajský fotbalový svaz zatím po podzimní části nevydal tabulku (ne)slušnosti týmů a jednotlivých hráčů, proto jsem ji spočítal sám podle pravidel, která platila vloni. Za červenou kartu se počítá 10 trestných bodů, za žlutou 3 trestné body. Tento klíč je použit ve všech tabulkách tohoto článku.

Podzimní část této statistiky dopadla pro Oldřišov katastrofálně. Tým je nejtrestanějším mužstvem celé soutěže, když obdržel 5 červených a 50 žlutých karet.

Kompletní výsledky

 

O nic lepší to není ani ve statistice jednotlivých hráčů. Nejtrestanějším hráčem Krajského přeboru je oldřišovský Michal Rádek, který nasbíral 2 červené a 5 žlutých karet. Těsně za ním je opět náš hráč Patrik Žídek, který viděl 1 červenou a hned 8 žlutých karet.

12 nejtrestanějších hráčů soutěže

 

Karty v našem týmu

 

Tags: ,

3 Komentáře k “Oldřišov nejtrestanějším týmem Krajského přeboru, Michal Rádek nejtrestanějším celé hráčem soutěže”

 1. Michal J. napsal:

  Ty vole ten Radek je ale prase 😀 a ja takovy slusny hrac 😀

 2. Šamis napsal:

  “navíc Michal Rádek nejtrestanějším celé hráčem soutěže” doufam, ze je to tak napsano i v novinach xDD. Teda Miso, to jsi u nas poklesl!!! HAHAHHAHHA 🙂

 3. Patrik Zidek napsal:

  Az druhej,to me mrzí,ale……A Michal nejtrestanejsi….:-DZvlastni ze tak slusny chlap muze vubec byt…..hold na ty korupcni dobytky,nejde byt jen mily….Cely cesky fotbal je k smichu,kdyz uz svaz vede takova svine jako je pan Pelta.O Ozaniakovy a dalsich …… v moravszkoslezskem kraji nemluvím,a nebojim se o tom mluvit,zijeme v demokracii,ne…..

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  soutěže pozastaveny

 • Minulý zápas

  3:2

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook