Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

AutoLaryš Oldřišov, čtvrtý tým podnikovky

Amatérští fotbalisté hrající od hlavičkou AutoLaryš Oldřišov vybojovali v konečném zúčtování fotbalové podnikovky čtvrté místo. V docela silné konkurenci se toto umístění dá považovat za solidní.

„Vzhledem k předchozím ročníkům je letošní čtvrté místo pro nás hodně slušné,“ říká útočník týmu Andreas Drastík. Jeho mužstvo ale mělo na víc, prakticky po celou soutěž se pohybovalo na druhém místě tabulky.

„Podle představ nám nevyšla podzimní část. O konečném umístění se nakonec rozhodovalo až v posledním kole, kdy jsme hráli v Kobeřicích. Bohužel, tento zápas nám nevyšel a my se nakonec museli spokojit se čtvrtou příčkou,“ krčí rameny Drastík, mimochodem bývalý prvoligový rozhodčí.

V krátkosti se pak vrací ještě ke zmiňovanému zápasu s Kobeřicemi: „Mají zkušený tým, dokážou zápasy zvládat i v deseti lidech.“ Oldřišovský tým disponoval – na rozdíl od svých konkurentů – poměrně širokým kádrem.

„Před sezonou jsme si jasně stanovili, že hrát budou všichni. Takže jsme v poločase většinou prostřídali sestavu, a to i na úkor výsledků. Naším mottem je mít tým postavený na dobré partě, nikdy se nám tak nestalo, že bychom k utkání nastoupili třeba jen v deseti lidech, jak tomu bylo u některých našich soupeřů,“ podotýká Drastík.

„Porážky jsme brali s nadhledem a to je důležité,“ dodává. Výkony Oldřišova připomínaly houpačku. „V některých zápasech nám chyběl klid v koncovce. Například v utkáních s Chlebičovem, Olympem nebo Hájkem jsme měli šancí snad na pět zápasů, ale střelecky jsme se nedokázali prosadit,“ uzavírá útočník Oldřišova.

kliknutím se fotka zvětší

zdroj: opavsky.denik.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook