Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Druhé kolo šipkařské ligy: Černý pátek třináctého pro vedoucí hráče

Druhé kolo šipkařské ligy dopadlo velmi špatně pro vedoucí hráče po minulém kole. Michael Ulička hodil pouze 195 bodů (v minulém kole rekord soutěže 558 bodů) a skončil až na 22. – 23. místě tabulky druhého kola. Díky skvělému prvnímu kolu je ale na druhém místě v celkové tabulce. 

Podobně dopadl Zdeněk Čech, který také hodil pouze 195 bodů (minule 480) a s Uličkou se dělil o 22. – 23. místo. V celkovém pořadí se propadl na páté místo. Po prvním kole třetí hráč tabulky David Kubela se pátečního kola nezúčastnil, pokud se mu ovšem povede dohrát druhé kolo podobně jako to první (433 bodů), opět se vrátí na přední příčky tabulky.

V pátek se ovšem dařilo novým hráčům, kteří zabrali hned čtyři z prvních pěti míst. Nejlepší výsledek zaznamenal loňský vítěz soutěže Jan Mrázek (418 bodů), druhý skončil Radim Rychlý (381 bodů), třetí Tomáš Pardy (355), čtvrtý Zdeněk Zecha (342 bodů)a pátý Zdeněk Lasák (341 bodů).

V celkové pořadí se do čela vyhoupl Jan Mrázek (834 bodů), za ním jsou Michael Ulička (753 bodů), a Tomáš Pardy (730 bodů). Další hráči už zaostávají o 50 a více bodů.

Kompletní výsledky v excelové tabulce zde: tabulka 2012

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook