Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Členství ve FAČR

S účinností od 1. 12. 2011 dochází ke změně členství ve FAČR (Fotbalová asociace České republiky).

Nejdůležitější změnou je fakt, že do 29. 2. 2012 musí být zaregistrováni všichni hráči, trenéři, členové vedení organizace a jednotlivci vykonávající funkce v soutěžích FAČR. Kdo nebude do tohoto data registrován, nemůže s účinností od 1. 6. 2012 vykonávat žádnou výše zmíněnou funkci (hráč, trenér, apod.)!

Registrace probíhá dvěma způsoby:

1) přes klub – funkcionáři našeho klubu dají všem výše zainteresovaným přihlášku ke členství (to probíhá již od minulého týdne), kterou člen vyplní a spolu s registračním poplatkem 50 Kč zpět odevzdá funkcionáři našeho klubu. Přihláška bude následně prostřednictvím klubu odeslána do FAČR.

2) sám, jako jednotlivec (FAČR v této skupině uvádí např. fanoušky, rodinné příslušník klubu) – tyto osoby mohou přihlášku podat samozřejmě také přes náš klub. Je zde však možnost, že si tuto registraci bude chtít někdo udělat sám.

Veškeré další informace, dokumenty, často kladené dotazy naleznete pod tímto odkazem 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook