Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Historický úspěch mladších žáků, vyhráli turnaj OFS Opava

Historický úspěch oldřišovské mládežnické kopané včera zaznamenali mladší žáci našeho klubu. Na halovém turnaji O pohár OFS Opava se stali jeho celkovým vítězem.

Ale pěkně od začátku, ve skupině ml. žáci porazili shodně Háj ve Slezsku a M. Hoštice 2:1.  Ve třetím utkání  podlehli SFC 2000  0:4 a poslední zápas ve skupině vyhráli 3:O nad D. Benešovem. Pak přišlo semifinále, kde na ně čekal smíšený tým Raduně a Hradce nad Mor. a také vítězství 1:0.

Ve finále narazili opět na SFC, ale tentokrát už nezaváhali  a zvítězili 3:2 a mohli zvednout nad hlavu pohár nejcennější. Aby to nebylo málo, nejlepším střelcem turnaje se stal náš hráč Radek Droběna.

Mne jako trenéra těší, jakým způsobem se náš tým k tomuto vítězství propracoval. Nehrálo se na náhodu, každý ze sebe dostával maximum. Hráči předváděli nádherné kombinace. Tým po celý turnaj táhl za jeden provaz a ti, co nedostali tolik prostoru ke hře, žili s týmem na lavičce. Třešničkou na dortu byla oslava u Mc Donalda.  Ale jedno negativum to má, byl to náš poslední společný halový turnaj. Alexander Godovský, trenér

Konečné pořadí

 1. Oldřišov

2. SFC Opava 2000

3. Raduň  a Hradec n. M.

4. Kravaře

5. Kobeřice

6.  M. Hoštice

7. D. Benešov

8. Slavia Opava

9. Háj ve Slezsku

10. Kylešovice

Na vítězství se podíleli tito hráči

Bolacký Tomáš
Droběna Radek
Fusek Jiří
Godovský Alexander
Hartman Daniel
Hartoš Daniel
Hřivnáč Marek
Klimek Vojtěch
Kremserová Izabela
Latoň Sebestián
Seidler Matouš
Radek Homola

trenéři Daniel Hartoš a Alexander Godovský

 

2 Komentáře k “Historický úspěch mladších žáků, vyhráli turnaj OFS Opava”

 1. Petr Michalčík napsal:

  Klobouk dolu je vidět že poctivá práce se vyplácí a zadarmo není mic.Blahopřeji Všem a hlavně neusněte na vavřínech.Petr Michalčík

 2. Roman Štalmach napsal:

  Chlapci, veliká Gratulace!! Jen tak dále!! 🙂

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook