Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Superfinále Šipkařské ligy ovládl Michael Ulička

obsahuje fotogalerii Superfinále Šipkařské ligy ovládl Michael Ulička s náhozem 384 bodů, za ním skončil Tomáš Lavický (305 bodů), na třetím místě pak byl Miroslav Kriebel (302 bodů).

Před samotným superfinále se uskutečnilo slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen (fotky jsou umístěny níže), poté následovalo občerstvení.  Šipkařskou ligu ukončila kvalifikace do Superfinále, do kterého zasáhlo 22 z 26 hráčů. Postoupit však mohlo pouze osm z nich.

Samotné superfinále ovládl Michael Ulička s náhozem 384 bodů, za ním skončil Tomáš Lavický (305 bodů), na třetím místě pak byl Miroslav Kriebel (302 bodů).

Celý večer byl velmi příjemným zakončením druhého ročníku ligy, která se oproti prvnímu ročníku rozrostla o šest nových hráčů a k vidění byly kvalitnější výkony než v minulém roce. Věřím, že druhý ročník pomohl k tomu, aby se z šipkařské ligy stala tradice, která vyplní čas před startem jarní části fotbalových soutěží. Přáním zůstává, aby počet hráčů překonal číslo 30.

V plánu je samozřejmě třetí ročník soutěže, který pravděpodobně začne 4. ledna 2013. Pokud jste zmeškali první nebo druhý ročník, neváhejte se přidat do dalšího ročníku.

Tomáš Lavický

Celá fotogalerie v plné kvalitě je v zip archivu ke stažení zde

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook