Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Velký rozhovor s trenérem A mužů Jaroslavem Samsonem před startem jarní části sezóny

Přinášíme velký rozhovor s trenérem A mužů Jaroslavem Samsonem přes startem jarní části sezóny. Rozhovor se věnuje přípravným utkáním, příchodům a odchodům hráčů či cílům, které chce tým splnit.

 Jardo, tým má za sebou poměrně dlouhou zimní přípravu (od 10. ledna 2012), můžeš v kostce shrnout, co tato příprava obnášela a jak jsi spokojen s docházkou na ni? Vyhýbala se hráčům zranění?

Je pravdou, že letos zimní příprava začala asi o 14 dní dříve, než v Oldřišově bylo po mnohá léta zvykem, navíc se vlastně trénovalo 4x týdně až do konce ledna. Vycházel jsem z toho, že v mistrovských utkáních na podzim nám v mnoha zápasech docházely síly, navíc se hráčům, kteří by v současné době měli táhnout náš celek, také nezadržitelně letí léta a bylo potřeba zapracovat minimálně na udržení jejich stávající fyzické kondice. S docházkou jsem v globále spokojen, samozřejmě to bylo v mnoha případech ovlivněno prací a studiem.

2) Jak hodnotíš sedm přípravných utkání, splnily svůj účel?

Účel samozřejmě splnily, hlavně hráči, kteří na podzim nedostávali tolik šancí se realizovat, v těchto zápasech dostali více prostoru. Jako nejvydařenější utkání beru zápasy s Dolním Benešov, Suchými Lazcemi a Kobeřicemi nejen po stránce výsledkové, ale hlavně herní. Jako velice nevydařené utkání beru zápasy s Břidličnou a hlavně se Štěpánkovicemi.

3) Nebudeme rozebírat jednotlivá přípravná utkání, v nichž se vystřídal široký kádr. Zaměříme se na dva poslední zápasy. Proti Kobeřicím tým předvedl sympatický výkon, v generálce proti Štěpánkovicím byl výkon hrozný. Nejen mě zaujal přístup některých hráčů k utkání. Není pouze 11 hráčů při generálce trošku málo?

Musím s tebou souhlasit, s Kobeřicemi jsme opravdu předvedli velice kvalitní výkon, od začátku utkání kluci plnili, co měli, hráli s chutí a s nasazením. Se Štěpánkovicemi jsem samozřejmě nemohl nevidět velký rozdíl mezi některými jednotlivci našeho kádru. Je to také dáno tím, že postupně se zde mužstvo celé přestavuje a chce to od nás všech spoustu trpělivosti, neboť hráči, kteří by v dalších letech měli být tažnou silou našeho fotbalu, potřebují herní praxi a tu na lavičce nezískají. Myslím, že mladá generace, kterou máme k dispozici, patří mezi tu, která chce a nemusí se nutit. Jenom to chce ze strany nás trenérů, funkcionářů a také diváků podporu, ne posměch a jenom nezdravou kritiku. Pokud by finanční situace v našem oddíle byla na jiné úrovni, tak kádr bude mít ve svém středu víc hotových hráčů připravených na KP. Není tomu tak a my musíme být rádi, že vůbec k utkáním můžeme nastoupit s dostatečným množstvím hráčů. Na tvé otázky odpovídám těsně před odjezdem do Karviné a již nyní vím, že v bráně bude 17letý dorostenec Rychlý a stoperskou dvojici vytvoří další dva hráči dorosteneckého věku Šimon se Samsonem. Tím jsem částečně odpovědět na otázku 11 hráčů při generálce, je to jednoznačně málo, ale to by si měli uvědomit hráči, kteří by měli být oporami a tahouny. Já do hlav bohužel nikomu nevidím.

4) Jak je vyřešena otázka gólmanů v A mužstvu? Není tajemstvím, že se tým na tomto postu potýkal s problémy.

Odpovím úplně jednoduše, nebylo to v pořádku, brankaři nepodrželi náš tým v mnoha utkáních, ale já věřím, že společným tréninkem to zvládneme. Jenom to chce chtít pracovat na sobě. Navíc mužstvo bylo doplněno o dorostence Radima Rychlého, který je určitě příslib pro celý náš fotbal.

5) Kdo bude podle tebe hlavním soupeřem v boji o záchranu? Nejblíže je Rýmařov, ten však dostal před startem jarní části soutěže finanční injekci a mohutně posiloval.

Jednoznačně do boje o sestup je namočeno několik týmů. Mezi ně patří Rýmařov, Janovice, Pustá Polom, Poruba, možná se k nim přidá i někdo jiný. Našim cílem je logicky se porvat o záchranu, ale určitě ne za cenu, která je bohužel v dnešním českém fotbale věci běžnou, normální, možná i povinnou ………………………

Jedná se o sport a já budu první ze své pozice proti těmto praktikám. Pokud se nám to nepodaří, určitě je mým osobním cílem připravit mužstvo už na nadcházející sezonu, ať už se bude hrát krajský přebor nebo o soutěž níž. Mužstvo se potřebuje stabilizovat a ti, na kterých bude vidět, že chtějí pracovat, ti budou logicky po celou dobu jara dostávat přednost. Co se týká Rýmařova? Je to pro mne řekl bych i osobní záležitost, strávil jsem zde fotbalově velice úspěšná léta 1993 – 97, kdy jsme místní tým vytáhli z 1. A třídy až do krajského přeboru, takže vím, jaký je názor místních lidí na fotbal z tohoto důvodu bych Rýmařovu nepřál sestup. Na druhou stranu nesouhlasím a nikdy jsem nesouhlasil a ani nebudu z přeplácení mladých fotbalistů na této sportovní úrovni. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč hráči z regionu Opavska houfně pravidelně odcházejí do vzdáleného Rýmařova, určitě to není pouze z lásky ke sportu. Bohužel takoví trenéři a funkcionáři si to dělají sami. Mne baví pracovat s tím, co mám k dispozici, a každé zlepšení mi dělá obrovské potěšení. Tím v žádném případě nesnižuji kvalitu svých svěřenců, naopak je po stránce sportovní vyzdvihuji, protože to hraji pro sebe, Moravan a v neposlední řadě obec Oldřišov.

6) Přes zimní přestávku došlo ke změnám v kádru. Hostování skončilo M. Žídkovi, Staníčkovi a Štalmachovi, s fotbalem skončil gólman Kočí.  Vojta Jadrný odjel pracovat do Holandska, Romana Wichu  a Ondru Hankeho stále trápí zranění a nebudou na jaro k dispozici. Na druhou stranu tým posílil Tomáš Kaup a na střídavý start také brankář Radim Rychlý. Jak se na tyto změny v kádru díváš?

Z odchodů mne mrzí ztráta v Matěji Žídkovi, byl pro nás posilou a je to ztráta, ale náš souboj s Hradcem o jeho další působení byl neúspěšný. Staníček to byla pouze epizoda na, kterou bych rád co nejdříve zapomněl. Roman Štalmach? Pro mne obrovské zklamání, ne po stránce sportovní, ale přístupu. Je to velká škoda, ale já ho v mužstvu nechci. U Aleše Kočího opravdu nevím, co si mám myslet. Není to poprvé v jeho krátké fotbalové kariéře, co se takto rozhodl a postupem času nabývám dojmu, že „hospodská“ kritika, která ho k tomu údajně vedla, není ten hlavní důvod, ale je to rozhodně jeho rozhodnutí, i když mne osobně velice mrzí.

Příchody byly odpovídající našim možnostem, takže se vlastně podařilo zrealizovat pouze hostování Tomáše Kaupa. Tohoto hráče znám od žákovských let, vím, co od něj mám čekat. Zatím jednoznačně zapadl nejen po stránce fotbalové. Radim Rychlý je náš hráč, věřím, pokud se mu něco nezmění v myšlení, že nás a hlavně sebe nezklame, chce totiž na sobě pracovat a to je pro mne prioritní!!!!!!

7) Tým na podzim srážel rozdílný výkon v obou poločasech, velké množství obdržených branek a hlavně nedisciplinovanost. Bude jaro v těchto ohledech lepší než podzimní část sezóny?

Jednoznačným mým cílem a věřím, že i celého mužstva je klesat v celorepublikové tabulce obdržených karet níže a níže. Zlepšení disciplíny je prvořadým úkolem a já musím jít příkladem.

8 ) Cíl pro tuto sezónu je jasný – zachránit se v Krajském přeboru. Jak náročné to bude?

Jak jsem již naznačil v jiných částech rozhovoru. Ano chceme se zachránit, ale chceme také budovat tým, který v následujících sezonách bude chloubou našeho fotbalu.

9) Oficiální stránky klubu jsou slušně navštěvované. Máš nějaký vzkaz pro naše návštěvníky a také pro fanoušky, kteří navštěvují zápasy A mužstva?

Stránky? Jednoznačné plus oldřišovského fotbalu a touto cestou jsem rád, že ti za jejich provozování mohu poděkovat, kdyby více našich členů bylo takto aktivních v jakékoliv oblasti sportovního klubu, byla by to paráda. Já stránky sleduji pravidelně i několikrát denně a mrzí mě jedna skutečnost, že zde naši fanoušci neprojevují své názory v hojnějším počtu. Je to obrovská škoda. Myslím, že v sekci diskuse je spousta prostoru, já osobně bych přivítal aktivnější zapojení třeba i v podobě dotazů, neboť takové hospodské názory jsou o ničem. Pokud máte fandové  nějakou otázku, třeba i nepříjemnou, tak ji tam zadejte, ten koho se bude týkat, Vám určitě rád odpoví. Určitě to přispěje k celkově lepší atmosféře.

Díky za rozhovor

Tomáš Lavický

30 Komentáře k “Velký rozhovor s trenérem A mužů Jaroslavem Samsonem před startem jarní části sezóny”

 1. Lasák Beňo napsal:

  Po přečtení tohoto článku mám strach už něco napsat, nebo na něco jenom pomyslet, protože na tento rozhovor a skoro všechno co obsahuje jsem myslel a očekával ho už před začátkem jarní části soutěže. Asi funguje neaka Síla telepatie. Alespoň jste to stihli před prvním domácím utkáním, na které se už doufám všichni normální fandové oldřišovské kopané těší! Chtěl bych tímto poděkovat oběma aktérům tohoto rozhovoru jak Tomáši za pěkné a vcelku dobře aktualizované stránky, tak i Jardovi za věrohodné postřehy, komentáře a hodnocení. Chtěl bych přidat svůj názor k palčivé otázce brankářů. Jak už to v kolektivních sportech bývá každý hráč má svoji úlohu a pokud je dobrý v horším případě pokud není z čeho vybírat, tak má i místo v sestavě na hřišti. Brankář chytá, obránce brání, záložník maká, útočník útočí a všichni by se měli snažit o to, aby žádný gól nedostali, nebo alespoň dali stejně gólů jako soupeř což by stačilo na třicet sezonních bodů. A pokud budou mít brankář, obránce, záložník i útočník trochu více štěstí, kterému se samozřejmě musí jít naproti nasazením, přístupem, srdcem a hlavně rozumem, tak dají minimálně o gól víc než soupeř což v trojbodovém systému už něco hodí. Jenže fotbal se nehraje na papíře, na tribuně ani v hospodě u piva, i když to tak někdy vypadá, ale na hřišti, na kterém už je brankář jako poslední hráč většinou na chyby svých spoluhráčů sám a všem na očích. A na jeho smůlu si lidé většinou pamatují góly a ne úsilí před vstřelenou brankou, zahozené šance anebo chyby před obdrženým gólem. Jenže to všechno k fotbalu patří tak jako ty kecy kolem, z kterých by si zkušený hráč i trenér neměl nic dělat, pokud občas někdo nevypustí něco hodného k zamyšlení. Myslím, že v této soutěži, která je podle mého názoru vrcholem a odměnou za dlouholetou pílí všech co kdy kolem oldřišovského fotbalu pracovali, už není místo pro výborného brankáře a průměrné hráče nebo naopak, ale každý si musí sáhnout do svědomí a na dno svých sil, aby se dalo táhnout za jeden provaz a samozřejmě jedním směrem a pokusit se přebor zachránit. Ale jak říká Jarda ne za každou cenu! Je třeba vědět, co taková sranda stojí a zdali vůbec má smysl nakupovat nějaké cizí hotové hráče, kteří nemají k Oldovu žádné pouto ani zájem a odstavovat na druhou kusou odchovance, kteří se nám nějak vytrácejí a musí se nahánět někde po tělocvičnách nebo hospodách. Ještě bych se chtěl vrátit k hodnocení zápasu s Karvinou. Vím že kádr byl a možná že ještě bude oslabený o některé stabilní hráče, ale vymlouvat se v šedesáté minutě na některé zcela !vyčerpané! hráče, kteří podle soupisky prošli fotbalovou nebo hokejovou přípravkou, tvrdou zimní přípravou a jsou to mladí borci, tak to se mi zdá trochu zavádějící. Leda že by ta zimní příprava stála……ale nechám toho a doufám, že nás všechny v domácích zápasech potěšíte jak předvedeným výkonem, tak nějakým tím bodíkem k dobru! Ať se daří, balon je kulatý, začíná se za stavu nula-nula a vše to nemá logiku, tak to dokažte!

 2. Fanda34 napsal:

  Dobry den,v rozhovoru neni nikde uvedeno jmeno golmana Tomase Kuci,ktery vychytal za Oldrisov dva pripravne zapasy (oba s nulou) a bezduvodne nebyl pak o jeho sluzby zajem,proc? Dekuji za odpoved.

 3. trenér napsal:

  Protože neumíš chytat Tome.

 4. Jaroslav Samson napsal:

  Jsem rád,že se rozvíjí diskuse ,škoda ,že anonymní,ale aspoň nějaká,já rád odpovím na výše uvedené téma.Brankář Tomáš Kuča projevil sám zájem hrát v našem oddíle,nýbrž nebyl námi kontaktován ,je pravdou ,že v zápasech v kterých nastoupil neobdržel žádnou branku,je ale také pravdou ,že každé utkání se vyvíjí jinak a nelze z tohoto pohledu dělat zásadní rozhodnutí ,navíc mezi ním a jeho ” konkurenty” nebyl zásadní výkonostní rozdíl ,proto jsme se rozhodli angažovat Laďu Sciskalu,který do mužstva zapadl i lidsky.Navíc pořád věřím tomu,že pokud Aleš Michalčík změní svůj celkový přístup k fotbalu a bude fotbalem víc žít,tak má pořád před sebou na této úrovni spoustu vychytaných nul .

 5. Fanda No 0 napsal:

  No ale Tomase Kucu bych nezatracoval slysel jsem ze posledni dobou podava dosti dobre vykony vychytava nuly a trenuje i mimo trenink+na kole ujede i 10 kilometru v kuse..ale na pivo nechodi a spolecnost spoluhracu mimo treninky a zapasy nevyhledava..jak to s nim teda vypada bude hrat a nebo ne a kdyz ne tak proc???docela to zajima me a take ostatni fanousky[pokud mozno nepiste jen ze neumi chytat ale oduvodnete to prosim]…ne nejsem Tomas Kuca 😀

 6. Pan&Krock napsal:

  Tak já narozdíl od kolegy výše půjdu rovnou k věci – náš fanklub by zajímalo, jestli za nenasazení Tomáš Kuči opět může Libor Pristáš, či podraz a házení klacků pod nohy od jiného mocipána? Děkuji.

 7. TOMÁŠ KUČA napsal:

  oběma fandům bych rád poděkoval za jejich zastání … chci se zeptat pana trenéra Samsona na dvě věci :

  zaprvé: “angažovat Laďu Sciskalu,který do mužstva zapadl i lidsky” …. mohu se zeptat jak to myslíte? opravdu je známkou mého nezapadnutí po lidské stránce důvod že nechodím po zápasech chlastat pivo a jinej alkohol s ostatnímu hráči????? ANO TO JE PRAVDA PROTOŽE TO NEDĚLÁM ANI NYNÍ KDYŽ JSEM V PETŘVALDĚ ( což je také důvod že tam nejsem jedničkou )

  zadruhé: píšete cituji “mezi ním a jeho konkurenty nebyl zásadní výkonostní rozdíl ” ….
  tady se musím zastavit : v brance Moravanu Oldřišov jsem odchytal celkem tři utkání – dvě proti soupeřům ( Benešov a Lazce ) a třetí modelové mezi sebou…. v zápasech proti soupeřům z DIVIZNÍHO Benešova a proti nejlepšímu mančaftu krajské soutěže Lazcům ( 1.místo v B třídě ) JSEM JAK JISTĚ VÍTE UDRŽEL 2x ČISTÉ KONTO ( ve druhém případě navíc jak víte mužstvo SE MNOU V BRANCE OTOČILO NEPŘÍZNIVÝ VÝVOJ UTKÁNÍ Z 1:3 NA VÍTĚZNÝCH 5:3 , zatímco např. můj kolega pokaždé v obou zápasech inkasoval ( s benešovem jednou a s lazci třikrát )

  moje bilance v brance vašeho klubu byla tedy myslím si dobrá : 2 utkání – 2 vítězství – 2 čisté konta – skóre 5:0 – a k tomu výhra i v tom zmíněném modelovém zápase

  zatímco já jsem tedy ve dvou zápasech udržel dvakrát čisté konto a pomohl jsem klukům i k výhře v modelovém zápase tak aleš s láďou pokaždé v zápasech ve kterých nastoupili VŽDY NĚJAKÉ GÓLY OBDRŽELI ….. z toho mi tedy vychází že jsem měl nejlepší “statistiky” a bilanci ZE VŠECH BRANKÁŘŮ KTEŘÍ V ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ NASTOUPILI V PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASECH

  takže si myslím že když srovnáte tyto uvedené fakta tak vám také vyjde že výkonnostní rozdíl mezi mnou a ostatními brankáři nejspíš být musel ( nechci hrát machra nebo dělat frajera ale vychází z toho mj. i skutečnost že jsem byl O TROCHU LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ KONKURENTI )

  samozřejmě jsem si vědom toho že třeba s benešovem jsem moc práce neměl zatímco láďa ve 2.poločase tam pár zákroků měl …. zajisté také vím že každý zápas je jinej a v každém je jiný průběh hry …. TO JÁ SAMOZŘEJMĚ BERU A VÍM

  DÁLE: nechápu proč jste mi do telefonu řekl že klub o mně má zájem ale že mně petřvald odmítl pustit na hostování- TOHLE TOTIŽ VŮBEC NEBYLA PRAVDA

  děkuji předem za vaše případné odpovědi a přeji hodně štěstí v cestě za záchranou , s pozdravem a úctou váš bývalý brankář Tomáš Kuča

  • Jaroslav Samson napsal:

   Tome ,jak to bylo s jednáním s tvým mateřským oddílem tady tlumočit v rámci solidarity s vedením tvého klubu nebudu ,protože dnes již chápu ,že to mají hodně složité v této otázce .Lada Sciskala nezapadl kvůli mimofotbalové aktivitě ,která je většině sportovcům na naší amaterské úrovni blízská a přirozená,ale hlavním důvodem bylo ,že má přirozenou autoritu,jeho prvním slovem nebylo kolik ?Kdybych tušil ,v situaci když jsi se mi ozval ,jak jsi mediálně silný a známý ,přísahám ti,že bych s angažováním na naše přátelské utkání nesouhlasil ,bohužel nepodíval jsem se na tvé internetové stránky a ani mě to nenapadlo,chyba!!!Samozřejmě s tebou souhlasím v tom ,že jsi neobdržel v zápasech branku ,ale to však je všechno.Musíš se nad sebou zamyslet ,jestli není pravda někde jinde ,poradit se s odborníky ,z oblastí sportu a třeba i sportovní psycholgie,proč to nikdo zatím nepochopil .Tome neublížili jsme si já tobě a ty mně,já ti popřeji hodně raději v tomto případě obecně sportovních úspěchů,zdraví a spokojenost.

 8. R. napsal:

  Kučo ty dem.ente!!:-D Ty jsi ostuda fotbalu!!
  jak můžeš tady psát takové nesmyly!! Vypadáš jak nějaký bezdomovec!! A když už mluvíš o nějakých výkonech… co třeba fakt že neumíš ani odkopnout balon? vymlouváš se na špatné nahuštení… nebo to je spíš tak že jsi vymaštěný!!?? měl by ses trochu vzplamatovat. najit si praci a ne dělat ze sebe pořád a pořád dokola DEBILA!!

 9. fans napsal:

  Tome vždyť se v kabině všichni smáli,co jsi za kokota!! :-)s Benešovem na tebe nešla ani jedna střela,centry ti vypadávaly a odkopy a výkopy nejdou ani komentovat,katastrofa!! S Lazcema na tebe vystřelili dvakrát!! když jsi tak dobrý tak je zajímavé,že nechytáš nikde stabilně!!

 10. Marek Samson napsal:

  fanclub Kuča našel novou stránku,kde bude otravovat?..

  ..jinak Tome,to cos napsal..to nemužeš ani myslet vážně.nebudu ti na to odpovídat,ale ne.Není to o tom chlastání a pivu,ale o tom že první co tě zajímalo je to,kolik dostaneš peněz.

  ..hodně štěstí

 11. Fanda No 0 napsal:

  kde jsou ty casy jak se hralo za pivo a parek :]

 12. TOMÁŠ KUČA napsal:

  pivo a párek mi ALE NÁJEM JÍZDNÉ A DALŠÍ POPLATKY SPOJENÉ S FOTBALEM BOHUŽEL NEZAPLATÍ!!! A JAKSI Z NĚČEHO TO PLATIT MUSÍM !!!
  …NAVÍC U NÁS DOMA MNĚ BOHUŽEL NUTÍ K TOMU ABYCH HRÁL ZA PENÍZE takže v tomhle směru bohužel nemám na výběr

  jinak co se týká peněz: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JSEM NETRVAL NA NĚJAKÝCH EXTRA VELKÝCH ČÁSTKÁCH JAK MI KDOSI NEUSTÁLE PŘEDHAZUJE …. ZAJÍMAL JSEM SE POUZE O TO ZDA KLUB DOJÍŽDĚJÍCÍM HRÁČŮM PROPLÁCÍ JÍZDNÉ – CESTOVNÉ ( V MÉM PŘÍPADĚ PENÍZE NA VLAK ) …. JEN PRO INFORMACI – MNĚ JEDNA CESTA DO OLDOVA STÁLA SKORO 150 kč DENNĚ , COŽ SI MYSLÍM ŽE NENÍ MALÁ ČÁSTKA
  …NAVÍC Z DŘÍVĚJŠÍCH PŮSOBENÍ JSEM BYL ZVYKLÝ ŽE MI KLUB CESTOVNÉ VŽDY HRADIL …. DOKONCE I V BANÍKU RYCHVALD HRAJÍCÍ V TÉ DOBĚ NEJNIŽŠÍ OKRESNÍ SOUTĚŽ MI NABÍZELI ŽE BUDOU VEŠKERÉ MÉ NÁKLADY NA CESTU A DOJÍŽDĚNÍ PLATIT A STEJNĚ TO BYLO I V JINÝCH KLUBECH HRAJÍCÍ NIŽŠÍ SOUTĚŽ NEŽ OLDŘIŠOV …ANI VE SNU BY MNĚ TEDY NENAPADLO ŽE U VÁS V OLDOVĚ TO MŮŽE BÝT JINAK

 13. R napsal:

  Když tady říkáš že pivo a párek ti Nájem a jízdné nezaplatí.. tak si konečně uvědom.. je třeba si najít práci!!Děláš ze sebe jen šaška. Ty se fotbalem nikdy živit nebudeš!!:-D

 14. čok napsal:

  diskuze je krásna věc máli to smysl

 15. Fans napsal:

  S toho všeho co zde čtu to vypadá že Tomáš Kuča to vše jen skresluje, je to k smíchu, ještě by mě zajímalo jestli trenér měl o Kuču zájem ?? či ne ?, bo všude jen čtu samou chválu…

  • Fans napsal:

   fans Břeťa ať víte

  • R napsal:

   On vždy vše zkresluje !!:) o takového brankářa zájem nikdo nemá…ten může chytat maximálne IV třídu… bohužel ani balon neumí odkopnout…

 16. tomáš kuča napsal:

  fans břeťa: trenér mi po telefonu oznámil že O MNĚ KLUB ZÁJEM MÁ ALE ŽE MNĚ MŮJ KMENOVÝ KLUB PETŘVALD ODMÍTL PUSTIT NA HOSTOVÁNÍ, PAK MI O PÁR DNÍ POZDĚJI OZNÁMIL ŽE JE TO JINAK – ŽE BY MNĚ PETŘVALD PUSTIL ALE ŽE OLDŘIŠOV NEMÁ PENÍZE NA PROPLACENÍ JÍZDNÉHO ….NAKONEC JSEM DOSTAL SMS ZPRÁVOU TŘETÍ VERZI O TOM ŽE BYCH NEMĚL POZICI JEDNIČKY V ÁČKU JISTOU A VZHLEDEM KE VZDÁLENOSTI JE LEPŠÍ ABY SE TO NECHALO BÝT ….. TAKŽE SI Z TĚCHTO TŘÍ VERZÍ VYBER JEDNU KTERÉ CHCEŠ VĚŘIT

  • Fans napsal:

   Jasné to je všude problém s financema, ten post by jedničky byjsis musel vybojovat nic není zadarmo sám vidiš jak to chodi v 1 lize nebo dalsich ligach, dle toho jak na sobě pracuješ soudím že si na tom fyzicky skvěle, jen mi nejde do hlavy ty negativni názory na tebe, třeba je na tom něco pravdy ze si zbytecne dávas vysoke ambice ono je to fájn si jit za svym snem, je to k zapremysleni, nebo proc to nejdes vyzkouset do rakouska ci jine zeme polsko, tam by jsis neco privydelal….

 17. LAŠAN napsal:

  Kdo to vůbec je ten Tomáš Kuča? Já jsem myslel, že to byl ten velký pavouk, co jsem ho spláchnul na záchodě v hospodě na hřišti do propadliště dějin. A protože asi ještě nebyla zapojená ČOVKA, tak se znovu vrací a vrací. Ale teď už vážně. Nevím jestli tento chlapec s minimálně rozdvojenou osobností stojí vůbec za úvahu, ale po tom co tady předvádí zůstává rozum stát. Rozum, sebekritika a zrcadlo to jsou věci, s kterýma se asi nikdy nesetkal a ani nesetká, jelikož by to byla jeho záhuba. Většina nemůže za to, jak vypadá a už ne vůbec za to co se mu honí v hlavě, ale při troše štěstí by se určitě našel nějaký ústav i v okrese Karviná ( v Opavě určitě), který by mohl úspěšně reprezentovat a podělit se o své dojmy se svými spoluhráči, kteří by jej pevně věřím tomu,zvolili i Capitánem!

 18. Fanda No 0 napsal:

  neni Vam ho lito k[l]uciii?? me nekdy jo…na druhou stranu si rikam ze pak se zase vytahuje a rikam si boha to je k****

  • Fans napsal:

   Tak je fájn že si jde za svym snem, jenze by se mel porádne zapremyslet nad sebou, bud je dobrý nebo neni, vsude jen ctu ze chytat neumi, ale to jsou jen nazory nekterych, delá si to vse sám, ale hold kritiku snes musi no…Břeťa

 19. Antonín Schwacha napsal:

  Žádám, aby komentáře k tématu pana Tomáše Kuči byly zablokovány na stránkách SK Moravan Oldřišov. Máme spoustu jiných problémů, kterým je potřeba věnovat energii. Tyto stránky byly zřízeny za jiným účelem, než k nekonečným komentářům k problémům jediné osoby.

  S úctou ke všem opravdovým fanouškům SK Moravanu Oldřišov předseda

 20. Břeťa napsal:

  TOMÁŠ KUČA: Založ si duskuzi na svých internetových stránkach,myslím že by to bylo fájn…
  Oldřišov: ZACHRAŇTE SE V LIZE

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  6:2

  Oldřišov – Fulnek

  naše branky: Bořucký 4, Žídek M., Kubalák

 • Krajský přebor

 • Náš facebook