Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišovské čekání na gól

Oldřišovští fotbalisté stále čekají na první jarní branku. Neuhráli v jarní části sezony jediný bod. Domácí mužstvo se proti favoritovi drželo do 15. minuty, ale pak přišla první inkasovaná branka Dětmarovic a zápasové akcie Oldřišova rázem rapidně poklesly. Samsonova družina stále žila, ale velké emoce vyvolal faul na Žídka, který byl odpískán na hranici vápna. Domácí se dožadovali penalty, rozhodčí byl zase názoru, že ke střetu došlo mimo šestnáctku, a tak museli vzít domácí zavděk alespoň přímým kopem z nebezpečné distance.

„Naše hra byla průměrná, ale pořád jsme dýchali. Soupeř hrál s větrem a brzy přidal druhý gól,” uvedl oldřišovský stratég Jaroslav Samson. Za stavu 0:2 poslal do dětmarovické šestnáctky centr Gračanin, jeden z hostujících fotbalistů zahrál rukou, ale sudí neposoudil situaci jako přestupek a nechal pokračovat ve hře. „Tento moment víceméně rozhodl zápas. Kluky to v naší současné situaci položilo, úplně přestala hrát záložní řada, obrana byla přetížená a do konce prvního poločasu jsme inkasovali ještě další dva góly,” dodal Samson.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky vstupoval oldřišovský výběr s cílem změnit obraz hry, ale příliš se mu to nedařilo. Do vyložených šancí se domácí hráči neprobojovali, naopak Dětmarovice se prosadily ještě jednou a korigovaly na konečných 0:5. „Jsem ze zápasu vyloženě zklamán. Někteří hráči nepodali stoprocentní výkon, hlavně ti, od nichž jsem očekával, že by na nich měla stát hra. Někteří očividně nemají snahu, aby tady krajský přebor zůstal, a to je špatně,” vyřkl závěr Jaroslav Samson.

Oldřišov – Dětmarovice 0:5 (0:4)
Branky: Punčochář 2, Goj, Schimke, Novák, 100 diváků
Oldřišov: Michalčík – Rádek (72. Dedek), Samson (64. Lokoč), Hartoš, Blahetka – Kaup, Ulička, Gračanin, Utěšený, Samek – Žídek (82. Mrázek). Trenér: Jaroslav Samson

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook