Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Fotbal Poruba: PORUBA DOMA REMIZOVALA S POSLEDNÍM OLDŘIŠOVEM

obsahuje fotogalerii Převzatý článek ze stránek fotbalporuba.cz

Zbytečná ztráta. Fotbalisté Poruby nedokázali navázat na vítězství v Pusté Polomi a doma jen remizovali s posledním Oldřišovem 2:2. V tabulce však i přesto zůstávají na jedenácté příčce s bezpečným desetibodovým náskokem na čtrnáctý Rýmařov.

„Po třech jarních domácích utkáních s mužstvy z čela tabulky nás přijel prověřit poslední celek soutěže, který na jaře všechna utkání prohrál a navíc nevstřelil ani branku. V týdnu však došlo u soupeře k výměně trenéra, a tak se dalo předpokládat, že hosté budou hrát zodpovědně a pokusí se o první jarní úspěch,” začal s hodnocením zápasu Oldřich Jakubek, asistent porubského trenéra Petra Samce.

„V úvodu utkání, po chybě v naší obraně zakončoval hostující Žídek a my rázem byli ti, kteří musejí proti zhuštěné hostující obraně něco vymýšlet. Bohužel ve finální fázi chyběla klukům myšlenka, která by desítku bránících chasníků vyšachovala. Mnohé situace jsme řešili pomalu a bez patřičného důrazu, a tak v závěru poločasu mohli hosté po ojedinělém protiútoku náskok ještě zvýšit,” vykládal Jakubek.

Skóre se v Porubě podruhé měnilo až před naplněním hodiny hry. „Oleš využil zaváhání oldřišovské obrany a srovnal na 1:1. Navíc dvě minuty bylo z našeho pohledu ještě veselejší, když po krásné akci dostal ideální přihrávku do volného prostoru Bartůněk a své sólo přesně zakončil,” popisoval další průběh zápasu zkušený fotbalový funkcionář Oldřich Jakubek a dodal: „Po otočení výsledku jsme však nepochopitelně začali vyklízet střed hřiště a několika nepřesnými rozehrávkami vrátili hosty zpět do hry. Oldřišov nakonec Samsonem zhruba deset minut před koncem krásným angličanem z otočky vyrovnal, a protože my jsme v hektickém závěru dokázali trefit jen tyč, skončil zápas dělbou bodů.”

Fotbal Poruba 2011 – SK Moravan Oldřišov   2:2 (0:1)

Branky: 57. Oleš, 60. Bartůněk – 6. Žídek, 80. Samson

Rozhodčí: Jedlička – Kantor, Jahoda

ŽK Poruby: Šehovič, Oleš, Borgosz

Sestava Poruby: Šehovič – Solnický, Oleš, Borgosz, Vojtek, Kocur, Švábík (45.      Červeňák), Prokeš, Piskoř, Bartůněk, Bystrý

Sestava Oldřišova: Michalčík – Kaup, Samson, Rádek, Hartoš, Gračanin, Žídek, Pardy, Jadrný, Utěšený, Samek

zdroj: fotbalporuba.cz

Tags: ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook