Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Rýmařov – Oldřišov 4:2

Oldřišovští fotbalisté hráli s Rýmařovem nerozhodně 2:2 až do dvaašedesáté minuty. Poté ovšem přidal dva přesné zásahy Jakub Šrom a v dalším zápase krajského přeboru nebylo co řešit. Skóre se otvíralo už ve třetí minutě. Domácí perfektně zakombinovali, jeden z rýmařovských borců poslal centr od lajny do vápna, kde už číhal Šrom a trefil prostor třech tyčí. Brankář Rychlý byl bezmocný.

Doslova záhy se měnil průběžný stav podruhé. Hosté ve svém vápně zahráli rukou a hlavní arbitr neměl jinou možnost než nařídit penaltu. Do role exekutora se etabloval Jakub Šrom a bylo to o dva. „Musím říct, že prvních asi patnáct minut bylo z naší strany katastrofálních. Myšlenkami jsme zůstali snad ještě někde v autobuse. Domácí nás předčili ve všem. Po úvodní nepovedené čtvrthodince se ovšem začalo utkání vyrovnávat,” mínil hrající kouč Oldřišova Daniel Hartoš.

S přibývajícími minutami jakoby hostující výběr začínal mít pevnější půdu pod nohama a dostával se i do šancí. Šubert ovšem obě své tutovky zahodil. Ani při jednom střeleckém pokusu totiž nebyl schopen trefit bránu. Druhou půli Oldřišov načal podstatně lépe než tu první. Gračanin čtyři minuty po změně stran využil chyby gólmana a snížil. Chvíli před hodinou hry se postavil k rozehrávce přímého kopu ze dvaceti metrů Blahetka a střílel přesně do šibenice.

Smrtící se pro hosty ovšem stalo hrací období mezi dvaašedesátou a pětašedesátou minutou. Jakub Šrom se dvakrát dostal k míči a Rýmařov získal rozhodující náskok. „Jsem hodně zklamaný. Klidně jsme mohli získat bod,” doplnil kouč Daniel Hartoš.

Rýmařov – Oldřišov 4:2 (2:0)
Branky: 3., 7. pen., 62. a 65. Šrom – 49. Gračanin, 55. Blahetka.
Oldřišov: Rychlý – Samson, Hartoš, Rádek, Blahetka – Jadrný, Ulička, Kaup (83. Mrázek), Gračanin (66. Lokoč) – Utěšený, Šubert (76. Novák). Trenér: Daniel Hartoš

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook