Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Polanka 0:4

První poločas byl více než vyrovnaný a dobré střelecké příležitosti si vypracovali také domácí fotbalisté. Hned v 15. minutě podnikl rychlý brejk Gračanin a poslal ostrý centr do vápna, kde si nabíhal Jadrný, ale osamocený před brankářem na míč nedosáhl. Scházel mu jediný krok. Pak se domácí dožadovali penalty za zákrok na Pardyho, který byl při výskoku sražen, ale píšťalka sudích zůstala ke zlobě Oldřišovských němá.

Poté unikal sám na brankáře z levé strany Kaup, ale poslal míč pouze do boční sítě. Vzápětí přišel trest Polanky. Při standardní příležitosti dostal příliš prostoru kanonýr Cirkl a otevřel skóre – 0:1. „Na Cirkla jsem hráče speciálně upozorňoval, ale nedokázali zachytit jeho pohyb a hráč jeho kvalit už věděl, kam s míčem,” poznamel smutně domácí kouč Daniel Hartoš.

Pět minut nato přidali hosté druhý gól a s Oldřišovem to šlo z kopce. Kontaktní branku měl sice na noze po přihrávce Jadrného Pardy, ale nastřelil pouze tyčku. Brzy po změně stran přidali hostující fotbalisté třetí gól a bylo hotovo. Oldřišovští si už žádnou vyloženou šanci nevypracovali a v samotném závěru ještě inkasovali počtvrté.

„První poločas byl vyrovnaný, vypracovali jsme si i šance, ale pak jsme po standardce zbytečně inkasovali gól. Kdyby v závěru poločasu vstřelil Pardy kontaktní gól, třeba bychom zápas ještě zvládli otočit, ale bohužel. Po změně stran jsme hráli jen po šestnáctku, jako bychom měli strach z vápna. Naší nezodpovědností jsme pak soupeři darovali další branky,” kroutil hlavou oldřišovský trenér Daniel Hartoš.

Oldřišov – Polanka 0:4 (0:2)
Branky: Cirkl 2, Vyležík, Prausek, 75 diváků
Oldřišov: Rychlý – Samek, Samson, Rádek, Blahetka – Kaup (53. Vícha), Ulička, Utěšený (85. Hartoš), Gračanin – Pardy (68. Šubert), Jadrný. Trenér: Daniel Hartoš

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook