Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Starší přípravka vyhrála 19:4!

Své  poslední  utkání  sehrála  v  pondělí  4. června  2012 starší  přípravka  SK Moravan  Oldřišov, když na domácí půdě přivítala  mužstvo  ze  Štítiny a  přesvědčivým způsobem   zvítězila  velkým   gólovým  rozdílem. Naše  mužstvo  v konečném pořadí  své  soutěže  obsadilo  2. místo z 10 účastníků, což považuji  za obrovský úspěch, neboť  většinu  část sezóny  odehráli  pouze  v 5 lidech  a to Alexander Godovský, Sebastián Latoň, Matouš  Seidler, Izabela  Kremserová a  Radek Homola. V poslední třetině  se k ním úspěšně přidali   Matěj  Schwacha, Daniel  Strouhal,Vincenc Drabčík  a  Lukáš  Paveska.

Věřím, že všichni nadále budou pokračovat v rozvíjení  svých sportovních dovedností a u kopané zůstanou. Mé osobní poděkování  patří  zejména  trenérovi  tohoto týmu panu Godovskému, který  zvládl se svými svěřenci  v této sezoně 2 soutěže a to jak soutěže mini žáků a soutěž starší přípravky. Myslím, že spousta z nás podceňuje tuto skutečnost a neocenitelnou službu nejen po stránce výchovy, ale také v neposlední řadě po stránce ekonomické.

Samozřejmě  nedílnou součástí  jsou také výsledky a ten konečný je vynikající, neboť starší přípravka nakonec obsadila ve své soutěži  konečné 2. místo z desíti účastníků  s 39 body a vysoce aktivním rozdílem branek  129 : 65.

 SK Moravan Oldřišov –  Štítina      19  :  4   ( 10 :  0 )

Branky : Kremserová 5 x, Seidler 5 x, Drabčík 4 x, Godovský 3 x, Schwacha 1, Homola 1

Jaroslav Samson, trenér

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook