Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Žáci SK Moravan 1999 a mladší byli opět úspěšní

V sobotu  9. 6. 2012 se zúčastnili   žáci SK Moravan Oldřišov  velice solidně obsazeného  turnaje v  Heřmanicích, kterého se zúčastnilo  celkem  7  mužstev. Postupně jsme narazili na tým Petřvaldu s kterým  jsme remizovali 0 : 0, ve druhém utkání  naše mužstvo  porazilo Porubu  2 : 1, když skóre otevřel v 6. minutě Jirka Fusek  po  samostatné  akci. Na dva nula zvýšil Radek Droběna  po  rohovém kopu Alexandera  Godovského, Poruba snížila v 18. minutě na konečných 2 : 1.

Ve třetím utkání nás  čekal pozdější vítěz  a to Vítkovice, odehrálo se velice vyrovnané utkání, které jsme  mohli rozhodnout už  v 2. minutě, když šel Jirka Fusek sám na brankaře a jeho lob skončil bohužel milimetry vedle brány. Je potřeba ale také zmínit, že Vítkovice měli také 2 vyložené šance, které neproměnily  i zásluhou bezchybně chytajícího  Marka  Hřivňáče .

Po Vítkovicích na  nás  čekaly  Heřmanice „B“ , které  odešli jednoznačně poraženy skórem 4  : 0, když o branky se podělili  Seidler, Hartoš, Droběna a Latoň.

Po polední pauze nás už čekali závěrečné  boje . V pátém utkání jsme narazili na děvčata z Baníku Ostrava, i když jsme měli  v prvních 10 minutách optickou převahu, nedokázali jsme se gólově prosadit, v druhé části utkání se Baník zlepšil a myslím, že remíza 0:0 byla zasloužená .

V závěrečném utkání nás čekalo mužstvo Heřmanic „ A „, toto utkání mělo rozhodnout  o tom, kdo si nakonec  vybojuje  konečné první místo. Myslím, že utkání svou rychlostí, nasazením a  bojovností se muselo líbit. Naši svěřenci mohli vše rozhodnout ve svůj prospěch, kdy v 14. minutě po pěkné nahrávce Sebastiána Latoňě se k míči dostal zcela sám Jirka Fusek, ale bohužel asi ze tří metrů nedokázal proměnit, když mu vlhký míč sjel po jeho kopačce.  O 3 minuty později se za obranu dostala Izabela Kremserová  a v situaci, kdy se ocitla sama před brankářem zásluhou výborného zákroku  brankáře neproměnila . Utkání nakonec skončilo remízou 0 : 0, která nám zajistila konečné krásné třetí místo .

Konečné pořadí

1.  Vítkovice                   5  :  0       14

2.Heřmanice  „A“         8  :  1       11

3.Oldřišov                     6  :  1       10

4.Petřvald                     8  :  4          9

5.Poruba                       6  : 10         5

6. Banik Ostrava          2  : 5           5

7.Heřmanice „ B „        1  :  15      1

Jaroslav Samson

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook